Teraapiad

 Minu eesmärk on pakkuda  valikuid erinevate teraapiate ja loengute vahel.

Teraapias leiad lahendused mitmele erinevale sind vaevavale küsimusele.

 

Mina usun sularaha energiasse. Sellepärast on tasumise kõik sularahas. Hoiad ka enda rahaenergia liikumas:)

 

Aime shindo massaaž.

Mina pakun Shindo massaaži. Energiate teraapias kasutan shikit, kvantvälja teraapiat, energiate vabastamist ja tasakaalustamist. Saad oma energiad paremini voolama, saad oma elus asjad sujuma. Tunned ennast väärtusliku, rohem tasakaalus ja energilisemana.

Shindo massaaži teen maas matil. Shindod saad nautida ka lõunapausi aeg, sest massaaži teen läbi riiete. Teraapia lõppedes ei ole Sa õline. Mugav on nautida massaaži kaasa võetud spordiriietes. Samas võid pintsaku riidepuule panna ja olla teraapias kontori riietes. Valik on Sinu.

Massaaži pikkus oleneb palju Sul aega on, või millise sooviga maassaaži tuled. Aega varu tund kuni poolteist. Selle täpsustame aega kokkuleppides. Sellest olenevalt on ka hind erinev 35 kuni 40 eurot.

Lisaks annan pilatese tunde koos 5 tiibetlase harjutustega. Korraldan erinevaid energiatööga seotud õhtuid erinevatel teemadel. Leides huvitava tervendaja, või muidu enesearengut toetava esineja, kutsume ta külla. Siit ka ettepanek teile. Kui on mõni esineja, keda tahaksid väga kuulata, anna mulle teada. Teeme hubase, ümber küünla jutuõhtu.

 

Valgust ja armastust! Aime

Aime Jaanisoo 53408077

  

ASTRIDI KRISTALLITERAAPIA  ; KRISTALLI – REIKI ; KRISTALLI – MASSAAŽ ; SELENIIDI TERAAPIA.....


Teraapiasse aja registreerimiseks kirjuta astrid.goldsmidt@gmail.com või helista + 372 55 607 235 (teraapia ajal ma telefonile ei vasta, küll aga helistan ise hiljem tagasi)


Seansi pikkus 1,5 tundi ja hind 35.- ( võta kaasa sularahas).

 

 

Astrid on õppinud kristalliterapeut ja teeb Aime Klubis kristalliteraapiaid. Vajad Sa tsakrate energiate korrastamist, või tunned ennast muidu väsinuna, saad abi kristalliteraapiast.

Astridi poole võid pöörduda ka siis, kui on kristallide abil vaja teatud energiaid ligi tõmmata ( külluse energia, armastuse energia). Või vajad hoopis kristallide abil kaitset, või vajab kaitset Sinu kodu. Osad kristallid saab aktiveerida kodukaitsjaks. Või vajad paremat und:) Astrid töötab koos Sinuga läbi antud olukorra ja teeb soovitused vastavalt Sinu olukorrale. Õpetab Sind kristalle aktiveerima ja puhastama. Personaalsel seansil saad nõuanded, mida just Sulle on vaja.

Helista , või kirjuta Astridile.

 

 

Kindlasti on Sul midagi, mis Sind enam ei toeta, kuid millest ei oska ise vabaneda. Tahad oma ellu uut algust ja uut hingamist. Seansi aeg puhastavad kristallid Sind vanadest energiatest ja blokeeringutest. Puhastatud saavad mõtted ja emotsioonid. Saad tuge oma unistuste teostamiseks.
Või tunned ennast lihtsalt pisut väsinuna. Oma füüsilist kehaga peseme pidevalt. Oma energeetilist keha kas unustame puhastada, või ei tule selle pealegi.
Astrid asetab vajalikud kristallid energiakeskustele. Pendliga kontrollib Astrid üle, kuhu on energiat juurde, kus kohast maha vaja võtta.
Kristallid lõdvestavad, ravivad, korrastavad meie energiavoogusid, puhastavad tšakrad blokeeringutest, laevad positiivse energiaga.
Astrid selgitab, kuidas tema kliendid on varem kristalle kogenud:
Kõik kellele olen teinud kristalliteraapiat, on öelnud , et seletamatu kerguse tunne - nagu oleks vana kere maha jätnud:) Lisaks muidugi sõltuvalt inimese tundlikusest- valguse mängud, surinad, torkimised, tunne , et sinuga tegeletakse....

 Oma teest kristallideni kirjeldab Astrid nii:

Lõpuks olingi jõudnud Kirna mõisa - miski oli mind sinna juba mõnda aega tõmmanud.... Ilus ilm , valguse virvendused, õhus lendlevad lõhnad. ... ja sinised, päikese käes sillerdavad tiivad, mis hõljudes kaasavõtmist ootasid....
Nii leidsin end oma esimesi Kristalle valimas.
Kristallide toimetamist tunnetavad kõik erinevalt . Et nende mõju tunda, tuleks seda proovida.
Mind koos Kristallidega võid leida Aime Klubis.

 

Kohtumiseni:)

TERAAPIATE AEGADE KOKKULEPPIMISEKS VÕTA ÜHENDUST SULLE VAJALIKU TERAPEUDIGA