Sündmused

29.01 Imeline õlide maailm. Eva Kuusk. 31.01 Kai Lihtmaa " Naisena sündinud"

 

31.01 Kai Lihtmaa " Naisena sündinud"

Tere. Mina olen Naine. Olen ema, tütar, abikaasa. Ja õpin siiani, kuidas seda kõike olla. Naiseks olemist nautida ja tunda elust rõõmu. Minu uus õpetaja on praegu Kai Lihtmaa. Sellepärast ma ta klubisse külla kutsusingi, et temal on õpetusi, mida läheb igal naisel vaja.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 31.01 kl.18.00 -20.00

OLED OODATUD: Aime Klubi, Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUS: 20.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

Sa oled naisena sündinud. Sinu valikud naisena. Olla ema- vanaema. Naise tervis. Jääda tugevaks naiseks tugeva mehe kõrval.

Enda kohta ütleb Kai nii.

Olen lihtsalt naine - 28 aastat oma mehele ja ema - viiele lapsele. Ühel ilusal pühapäevahommikul ärkasin ja teatasin mehele, et nüüd tuleb ämmaemandaks minna. Omal oli selleks ajaks kolm last olemas. Kuus aastat kooli oli nagu vana asja meeldetuletamine, kõik oli arusaadav ja peaaegu lihtne. Ometi sai peale 10 aastast haigla ja polikliinikutööd väga selgeks, et see aeg mu elus on nüüd läbi. Samal ajal tegin juba mitu aastat paralleelselt tööd ka koos oma mehega. Nõelravi ja manuaalteraapia jäid iseenesest tema kõrvalt külge. Natuke täiendusi Indias Keralas ja Puna Ayurveda Instituudis ja marmateraapia koolitused dr Vetrovi käe all andsid üha enam selgust, et see meditsiin meeldib mulle palju rohkem.

Hiina traditsioonilise meditsiini koolitused Eestis Krautmanni Terviseakadeemias ja Neijingi Koolis.

 

 

 

29.01 Imeline eeterlike õlide maailm. Eva Kuusk.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

No nii. Nüüd siis jõudsin mina ka eeterlike õlideni :) Ma olin kuulnud, et teised fännavad neid ja usinasti kasutavad, aga mind otseslt ei kõnetanud. Ja siis... nägin ma 28.12 TTVs " Maatriksi" saadet, kus rääkisid mitu esinejat oma pikaaegsest kogemusest. Ja korraga jõudis minuni teadmine, et nüüd ma olen valmis :)

Ja nii ma Evale ettepaneku tegin. Eva on käinud meil ennem ka esinemas , siis olid teised teemad ( koputamise õhtud) .

Eva õhtust:

Oled oodatud mõnusale õhtule, millele loome läbi salapärase eeterlike õlide maailma! Aromaatse puudutuse kaudu laseme endil osa saada heaolust, mille vibratsioone endasse salvestada.

Taimsed eeterlikud õlid kannavad igale taimele omast lõhna ja kõike seda väge, mida taim eneses kannab. Eeterlikud õlid on nagu elavad hinged. Nagu on unikaalne iga inimene, on seda ka iga taim. Nad on imetegijad ja abimehed meie elus ja kui õpid neid usaldama, siis lubavad nad ennast piiramatult kasutada nii ravimise eesmärgil kui ka igapäevases olmes.

Kuna eeterlike õlide koostised on keemiliselt teaduslike meetoditega hästi uuritud ja on teada, et ōlides leiduvad orgaanilised ühendid, mida taimed toodavad kaitseks haigustekitajate eest, siis saabki neid teadmisi kasutada tugiravina ka tavameditsiini kõrval. On tōestatud, et eeterlikud ōlid aitavad tugevdada immuunsüsteemi, aitavad ära hoida haigusi ja ravida kergemaid haigussümptomeid. Aroomiteraapia kasutab samuti keha toetamisel taimedes leiduvaid eeterlike õlisid ning põhineb taimemaailma tervendaval toimel. Aroomiteraapia on ka see, kui me lihtsalt eeterlike õlide lõhnu sisse hingame.

Puhaste teraapiaõlide oskuslik kasutamine seega parandab ja taastab nii psüühilist kui ka füüsilist tervist, mõjutades positiivselt keha erinevaid süsteeme.

Omandades uued teadmised eeterlikest ōlidest, saate kaasata terapeutilised eeterlikud õlid oma igapäevasesse rutiini, aidates hoida immuunsüsteemi tugevana, kiirendada paranemisprotsesse haigustest, tõsta tuju, rahustada, anda energiat või motiveerida.

Sellest kõigest, kuidas need õlid ikka reaalselt toimivad ja kuidas neid oma heaoluks parimal viisil kasutada, me sel õhtul siis jutustame.

Lisaks teeme tutvust eeterlike õlide maailmaga lähemalt, neid nuusutades, katsudes ja nahale pannes, saades teada, kuidas nad aitavad meid tasakaalustada nii emotsionaalselt kui ka füüsilisel tasandil.

Tule ja saa sellest õhtust kaasa mitmekülgsed teadmised eeterlike õlide kohta ja imeline jagamise kogemus toredate inimestega.

Aromaatse kohtumiseni!

Eva

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 29.01 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Aime Klubis, Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: loengu eest 18.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Kui soovid: Saad Eva käest rulliga, või pihustiga pudeli ja saad teha endale prooviks segu.

( siis on lisaks 15.- )

» lähemalt

24.01 Alexis Varnum. Meditatsioon Valguse keelega."Olen enda reaalsuse looja"

24.01 Alexis Varnum. Meditatsioon Valguse keelega."Olen enda reaalsuse looja"

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Meditatsioon koosneb kolmest osast, mis täiendavad teineteist, hõljume kõrgetes energiates ja läbi selle loome enda reaalsust ja tervendame ennast.

TOIMUMISAEG:Neljapäeval, 24.01 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Hea on läbi meditatsiooni häälestada ennast armastuse, õnne, külluse, rõõmu ja hüvangu energiatega. Kutsume need energiad oma ellu läbi valgusekeele meditatsiooni ja vabastame ennast vanadest hirmudest, mis segavad olla õnnelikud ja elada kooskõlas endaga ja uute energiatega.

 

» lähemalt

23. 01 Heli Vaabi juhendatud kalendermärkminu kollaaži tegemine. Oma unistuste manifesteerimine.

23. 01 Heli Vaabi juhendatud kalendermärkminu kollaaži tegemine. Oma unistuste manifesteerimine.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Mina pean seda juhendajaga koos tegemist väga oluliseks. Kui ma näitasin Helile oma iseenese tarkusest tehtud kollaaži ( no raske see ikka saab olla), siis hea, et näitasin. Osad kleebitud soovid palus Heli mul imekiiresti ära rebida.

Heli: " Aime, Universumil ei ole naljasoont. Arvesta sellega ". Näiteks olin ma palunud endale vähem raha ja et ideed oleks karbis peidus jne. Kõige rohkem ajas mind narema, et arvasin, et kleepides reiside tsooni kohvri, saan ma reisi.... Ei ma saan kohvri :) Väiksed näpukad, aga tulemus võib tulla hoopis vastupidine. Sellepärast teengi nüüd Heli valvsa pilgu all uue.

Õpime, kuidas läbi kalender-päevikusse tehtava kollaazi, tõmmata oma ellu seda, mida tahame alanud aastal saada.

Igal sünniaastal on oma õnnetoova värviga märkmik.

Lisan värvid sünniaasta viimase numbri järgi:

0 ja 1 valge, hall, hõbe, kollane, pruun.

2 ja 3 sinine, must, valge, hall, hõbe

4 ja 5 roheline, sinine, must

6 ja 7 punane, roheline

8 ja 9 punane, oranž,kollane, pruun

Unistame sellest, millist aastat sa endale soovid ja visualiseerime ta endale märkmiku sisekaantele. Kasutades feng shui põhimõtteid ja külgetõmbe seadust, lood endale oma unistuste aasta.
Natuke võid mõtiskledes eeltööd teha, aga kohapeal tuleb kindlasti see, mis sind juba ootamas on.
Mida sa oma 2019. aastalt ootad? Millised on Sinu soovid ja eesmärgid. Paneme nad kollaažina märkmikku, et saad nad Universumile edastada.

ENNE TÖÖTUBA SAAD PISUT MÕTISKLEDA:

Sul on 9 erinevat valdkonda ( feng shui järgi baguad) Saad unistada, mida nendes valdkondades saavutada tahad. Milline on sinu unistus aastaks 2019 :)

Mõtle täpselt teemade kaupa läbi,et saaksid olla oma soovidega väga täpne.

* rikkus, küllus.

* kuulsus, reputatsioon.

* armastus, abielu, partnerid.

* tervis, uued projektid, unistused, esivanemate abi.

* tervis, sina ise.

* lapsed ,looming

* õpingud, haridus, motivatsioon.

* karjäär, uued tutvused.

* sõbrad, abilised, reisid, kinnisvara

 

Kindlasti võta kaasa oma kalendermärkmik. Ja hea, kui oled saanud kuskilt osta "raha". Sellised väikesed mängurahad, et mahud neid oma rahatsooni kleepima. 

Võta kaasa paar vana ajakirja ja käärid. Kui on, siis liimipulk.

Ilmselt me kohapeal päris lõpetada ei jõua. See lihtsalt on väga mahukas töö. Aga enne, kui jäädavalt soove kleepima hakkad, saab Heli üle vaadata, et sinu soovid on Universumile õigesti arusaadavad.

Pane ennast mugavalt riidesse, et kui tuju tekib, saad kollaaži luua kasvõi kõhuli põrandal :)

TOIMUMISAEG: Kolmapäeval, 23.01 kl.19.10- 21.00

Lõpetan toas kell 18.55 pilatese tunni andmise, siis saad tuppa.

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 20.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

» lähemalt

22.01 klubil külas Heino M Laisk.

 

 

 

22.01 klubil külas Heino Mart Laisk.


Juhtusin teda nägema TTV saates " Puuduta mind".
Hetkega tuli äratundmine, et ta sobib klubisse külla. Ja nii ma talle kohe kirjutasin. :) Veidi hiljem rääkisime telefonis ja juttu jätkus kauemaks:)

Õhtu teemaks " Ego, hinge tee ja armastuse seisund".

Heino M Laisk on paljudele tuttav 2018 aasta saatest " Eesti selgeltnägijate tuleproov", kus Heino oli edukas osaleja .
Heino on 20 aastat aktiivselt enese vaimse arenemisega tegelenud psühholoog ja Sassu talu peremees.

Heino endast:

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoog-nõustaja kutsega ning lisaks läbinud täiendõppena 3 aastase analüütilise psühhoterapeudi teoreetlise koolituse.
Olen mõistnud, et eluraamat, milles me kulgeme, on täis sümboleid mida lugedes ja mõistes on meil võimalik oma elu tunduvalt paremini mõtestada ja juhtida. Koos eneseleidmisega on minus tekkinud mõningad selgeltnägija võimed, võime energiatega töötada jnejne. Selliste võimete avanemine on normaalne osa iseendaks saamisest st need võimed on meis kõikides tegelikult kogu aeg olemas ja kui me saame üle oma hirmudest, siis need tulevad nähtavale. Enamgi veel, ma tunnen ennast tänaseks oma elu aktiivse loojana ja järjest enam õnnestub mul maailma vaadata armunud pilgul. Psühholoogina ja terapeudina ei piirdu minu ambitsioon inimeste ega ka enda olmemurede mõistmisega, vaid ma usun, et meis kõikides on potensiaal valgustumiseks ning enda ja kõiksuse ühtsuse tunnetamiseks. See viimane ongi transpersonaalne e isiksuseülene aspekt minu elus ja töös ja ma taotlen, et ka minu kliendid jõuaksid oma kõrgema mina tunnetamiseni. Usun, et minu üpriski kirju ja kogemusterikas minevik on selliseks tööks sobiv vundament.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 22.01 kl.18.00- 20.30
OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

 

» lähemalt

16.01 Gongide- kristallide teraapia. Gonge ja tiibetikausse mängib Miina Kiiver. Kristalliterapeut Astrid Goldšmidt.

16.01 Gongide- kristallide teraapia.

Gonge ja tiibetikausse mängib Miina Kiiver.
Kristalliterapeut Astrid Goldšmidt.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Kolmapäeval, 16.01 kl.19.15- 20.45

Lõpetan toas kell 18.55 pilatese tunni andmise, siis saad tuppa.

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 20.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Gong ja kristallid grupiteraapiana on teraapia vorm ,mis ühendab kristalliteraapia heliteraapiaga.

Gongid ja tiibeti helikausid on energiat puhastava ja tasakaalustava toimega. Selleks on vaja ainult kohal viibida. Lamad või istud ja naudid.
Gongid on nagu otseühendus Universumiga. Planeetide liikumine toob kaasa puhastuse, süstematiseerumise, keskendumise tulele, valgusele ja selgusele. Oleme nagu ristteel, kus tuleb võtta julgus end kehtestada ja alustada elus uut peatükki.
Samal ajal teeb Astrid Sulle kristalliteraapiat.

 

 

» lähemalt

12.01 Lille Lindmäe ja Priidu laupäevane koolitus. "Tunnetuse arendamise koolitus ja ala- , tava- ja üliteadvuse tervendamine. Loomine üliteadvuses."

12.01 Lille Lindmäe ja Priidu

"Tunnetuse arendamise koolitus ja ala- , tava- ja üliteadvuse tervendamine. Loomine üliteadvuses."

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TÄHELEPANU. Palun kindlasti oma osalemisest mulle ette teada anda. Ühe teise esineja koolitusele ei olnud mõistlik arv registreerujaid ja jätsime koolituse ära. Ja peale koolituse tühistamist, ilmusid soovijad välja. Siis oli juba hilja- koolitajal olid juba teised plaanid.

 

Helistasin Priidule, et täpsustada, mida nad Lillega laupäeval õpetama hakkavad.
See koolitus on laupäeval ( 5 tundi), mitte õhtune lühiloeng. Laupäeval jõuab pikemalt ja põhjalikumalt. Ja sa ei ole väsinud, nagu sa võid õhtul, peale tööpäeva olla.

Lillele " anti " infot, et inimestele on kolmele tasandile Valgust juurde vaja.
Need tasandid on: alateadvus, tavateadvus ja üliteadvus.
Alles siis, kui oled ala- ja tavateadvuse mustrid ära puhastanud, saad hakata " tööle" üliteadvuses. See on takistuste ja uskumuste eemaldamine.
Üliteadvuses hakkab tööle ka intuitsioon.

Selleks, et sa kohe tagasi ei " vajuks" on vaja teha erinevaid praktikaid ja omandada teadlik kogemus. Vot just seda me laupäeval Lille ja Priidu juhendamisel teemegi. Plaanis palju erinevaid harjutusi.

Kui saad oma Välja üles, hakkad tajuma ennast ümbritsevat teisiti ja saad teha muutusi oma elus.
Priit " Maailm on 100 % sinu kätes"

Päev tuleb pikk. Alustame kell 12, sest siis jõuab ka teisest linnast mõnusalt kohale.Teeme seekord viie tunnise koolituse. Eraldi lõunapausi, majast välja minemisega, ei tee. Pakun teed ja võileibu. Suuremates kogustes kulub alati vett. Kui energiad käivituvad, ajab hirmsasti janutama. Klubis pakun Nõmmelt toodud puurkaevu vett.

Selleks, et ma ikka teaks, palju kõike vaja läheb, anna mulle palun oma tulekust teada.

Aitäh!

Ja mõnusa kohtumiseni :)

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Laupäeval, 12.01 kl.12.00- 17.00 Majja sisse saamiseks anna A korpuse ukse kõrval uksekella. Midagi ei pea ütlema :) Valvur avab.

OLED OODATUD: Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 85.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

» lähemalt

10.01 Mai Agate Väljataga. Uued energiad. Nendega kohanemine ja toimetulek.

10.01 Mai Agate Väljataga. 2019 aasta energiad.

Kuidas uusi energiaid vastu võtta. Kuidas endaga toime tulla. Kuidas uued energiad toimivad. 

Millised energiad kaovad.

Kõigepealt käivitub meis imestus, siis hirm ja lõpuks huvi.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Korduvalt on küsitud, et kas loengud korduvad, või on jätkukoolitus.
Iga loenguõhtu teeb Mai Agate erinevalt. Kui tal on tunne, et mingi lõik vajab kordamist, siis seda ta ka teeb loengu käigus.
Mul on väga hea meel, et ta tuleb meile jagama oma teadmisi, vaatamata tema kõrgele eale.
Mai Agate on klubis iga kuu teisel neljapäeval. Iga loeng on erineva teemaga.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 10.01 kl.18.00- 20.00
OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 20.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

» lähemalt

04.01 klubis on külas Heiki. Sinu elu mõjutavad egregorid. Vaatame tulevikku. Meid mõjutavad energiad.

04.01 Heiki õhtu. Sinu elu mõjutavad egregorid. Vaatame tulevikku. Mis on juhitud meditatsioon.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Reedel, 04.01 kl.18.00- 21.30

OLED OODATUD: Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

Heiki pakkus ühe õhtu teemana meditatsioon:
Räägin mis asi see meditatsioon siis on ja kuidas end sellesse seisundisse viia. Miks on lihtsam seda seisundit saavutada juhitud meditatsioonina, kui ise toimetades. Kavas on teha paar juhitud meditatsiooni ja loodetavasti läheb meil nagu vene muinasjutus "Läheme sinna - ei tea kuhu, tooma seda - ei tea mida, tagasi tuleme kuningriigiga". Nagu tavaks saanud teen kõigile ka ühe tervenduse.

 

Rääkisime hiljuti Heikiga egregoridest. Küsisin Heikilt, et kas tema oskab õpetada, kuidas egregoriga toime tulla :) Kõige lihtsam näide. Kutsun klubisse esineja. Tuntud ja huvitava. Ja korraga on tunne," et miski ei lase" teda mulle klubisse.

Heiki vastus oli, et ju siis egregorid põrkuvad. Mu klubil on väga tugev egregor. Hoiab ja kaitseb klubis osalejaid. Kõik on energia. Iga esineja toob klubisse oma energia ja me saame seda kogeda loengu aeg.

Meil kõigil on pere, kodu, suguvõsa, sinu töökoha jne. egregor. Energia kogum, millesse sa kuulud ja mis sind mõjutab. Palusin Heikil jagada oma teadmisi selles vallas.

Uue aasta alguses on ikka komme ennustada tulevikku. Kes laob kaarte, kes valab tina. Tehakse erinevaid rituaale. Heiki oskab teha juhitud rännakut tulevikku. KUI kohaletulnutel tekib tunne, et võiksime käia korra tulevikku piilumas, siis me Heiki juhendamisel seda ka teeme. Seda otsustame osalejatega loengus. Või anna mulle juba varakult oma soovist teada.

Ja nagu ikka, tuleb kindlasti veel teemaid, aga need tekivad loengu käigus. Vastavalt kohaletulnutele.

 

» lähemalt

03.01 Heli Vaab. Sinu kodu välisuks on väga oluline sinu edu ja õnnestumiste jaoks. Värv, asetus, numbri olulisus jne.

  03.01 Heli Vaab. Sinu kodu välisuks on väga oluline sinu edu ja õnnestumiste jaoks. Värv, asetus, numbri olulisus jne.

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

 

Need, kes on Heli loengutel käinud, teavad, et iga kord tuleb erinevat infot veel lisaks. 

 

Inimese edu on see, kuidas me kulgeme läbi elu. Meid mõjutavad erinevad aspektid. Õnneks, vaadeldes, arvutades ja teadmisi omades, on võimalik seda mõjutada.
Ühe teemana vaatleme selles loengus meie kodu välisust. Välisuks mõjutab kõiki selles kodus elavaid inimesi, sest just välisuksest tuleb koju maksimaalne energia. Heli räägib, kuidas välisukse kaudu koju tulev energia aitab taastuda päevasündmustest ja loob sinu heaolu. Aga... kas see energia üldse saab siseneda sinu koju ? Kas sisenev energia on üldse hea ? Heli õpetab, kuidas teatud nippidega kõik heaks teha.

Eelmiste loengute põhjal võin öelda, et lisateemad tulevad ka. Helil on väga palju teadmisi, mida meiega jagada. Mõnikord tekib mõnest osaleja küsimusest terve eraldi loenguosa :)
Heli Vaab on 9. astme ruuni meister, druiidide ordu liige ja rahvusvahelise Feng Shui meistri Nadezda Bezpalova õpilane.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 03.01 kl.18.00- 20.00
OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 20.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

» lähemalt

18.12 Alexi Varnumi loeng " Emotsioonidega toimetulek transformatsiooni aeg"

18.12 Alexi Varnumi loeng " Emotsioonidega toimetulek transformatsiooni aeg"

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Emotsioonide juhtimine pole kerge, eriti praegu muutuste ajal.

Kui Sa oled sisemiselt rahulik inimene viimasel ajal võib olla oled märganud, et vahest tunned uusi emotsioone ja on võimalik käitumine, mida Sa varem pole endale lubanud.

Kui Sinus tekivad ootamatud emotsionaalsed reaktsioonid, näiteks põhjuseta pisarad, vihased sõnad, tunned kuumuse või külma laineid. Kui Sa ei mõista ümbritsevaid inimesi ja nende probleeme, kui teravalt reageerid kõigele, mis toimub väljas, tunned hirmu oma tervise suhtes, tunned emotsioonide kõikumist, kord oled tänulik-kord tekib vastikusetunne enda elu suhtes. Sellised sümptomid on kõikidel inimestel, kes läbivad transformatsiooni, kes praegu muutuvad nagu röövik liblikaks. Kõik inimesed läbivad emotsionaalset ümberlaadimist.
Millised emotsionaalsed seisundid on võimalikud sellel ajal ja kuidas ennast aidata? On olemas instrumendid eneseaitamiseks, kas sa soovid neid kasutada või mitte, see on juba Sinu valik. Ma annan orientiire ja toetust mis annavad võimalust kergemalt läbida tormilist eluperioodi.

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 18.12 kl.18.00- 20.00
OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

» lähemalt

Lehekülgi: 13 4 5 6 733