Sündmused

18.08 Eva Kuusk. " Meditatsioon koos EFT koputamisega". Edu, õnne ja armastust läbi sisemise tasakaalu.

18.08 Klubil külas Eva Kuusk. " Meditatsioon koos EFT koputamisega". Edu, õnne ja armastust läbi sisemise tasakaalu.

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 15.- eurot.

Grupiseanss . Meditatsiooni ajal lamame maas matil, mõnusalt fliisi sees. Hubane küünlavalgus ja mahe muusika aitavad lõõgastuda .

Teeme meditatsioonirännaku. Eesmärgiks leida üles enda sisemine hingerahu. Saavutada hinges tasakaal ja harmoonia. Elu ilu märkad sa tasakaalus olles!

Energiataset aitab Eva tõsta Bachi Õieteraapia tilkadega. Tasakaalu paremaks " ankurdamiseks" kehasse teeme Eva juhendamisel EFT " koputamise ringi".

Mina näen oma teraapiates, et paljud otsivad " oma teed". Kui hinges valitsevad segadus ja hirm tuleviku ees, on raske õiget teed leida. Sisemise tasakaalu ja hinges valitseva harmooniaga julged vastu võtta suuremaid otsuseid ja asuda neid ka täide viima. Sinu sisemine jõud on see, millega oma elu lood. Leia oma tasakaal üles:)

See ongi meie õhtu eesmärk.

PALUN anna oma osalemissoovist mulle teada aimeklubi@gmail.com

Fliisid, padjad, matid on kohapeal olemas.

» lähemalt

13.08 Valgusekeele õhtu koos kristalliteraapiaga. " Andestamine. Sisemine tasakaal".

13.08 Valgusekeele õhtu koos kristalliteraapiaga. " Andestamine. Sisemine tasakaal".

KOHTADE ARV ON PIIRATUD.

Alexis Teadjaga ja Astrid Goldšmidt.

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 18.- eurot.( kohapeal sularahas)

Palun anna oma osalemisest mulle teada aimeklubi@gmail.com

Grupiseanss . Meditasiooni ajal lamame maas matil, mõnusalt fliisi sees. Hubane küünlavalgus ja mahe muusika aitavad lõõgastuda ja Alexise vahendatud Valguskeelt vastu võtta. Astrid asetab kõikidele kristallid.

Kristallid lõdvestavad, ravivad, korrastavad meie energiavoogusid, puhastavad tšakrad blokeeringutest, laevad positiivse energiaga. Valguskeelega koos võimenduvad protsessid veelgi.

Astrid selgitab, kuidas tema kliendid on varem kristalle kogenud:

Kõik kellele olen teinud kristalliteraapiat, on öelnud , et seletamatu kerguse tunne - nagu oleks vana kere maha jätnud:) Lisaks muidugi sõltuvalt inimese tundlikusest- valguse mängud, surinad, torkimised, tunne , et sinuga tegeletakse....

VÕTA KAASA PUDEL VEEGA. Õhtu jooksul tarbime kristallidega laetud vett. Võttes kaasa oma vee, saad selle Valguskeelega ära laadida.

Alexis Teadja on Valguse keele kohta öelnud nii:

Valguse keel taastab meis omaduse armastada ja olla armastatud, samas annab ka võimaluse võtta vastu mailma sellisena nagu see on, olla õnnelik ja tasakaalustatud, valguse keele abiga kõik rakud saavad toitumist ja vajalikud ained ja vabanevad toksiinidest. Energeetiline seiskumine tekitab inimeses haigused, vanad mõttevormid täituvad valguse keelega ja muutuvad,see protsess muudab vaimu ja sisemist maailma. Valguse keel ei sõltu karmast ja kui inimene kuulab ja laseb sisse valguse keele, see puhastab. Valguse keel on Valguse osa, Valgus tuleb Ühtsusest, ja on kõrgemate tasandides elavate olendite suhtluskeel. Valgus kannab endas tingimata armastust, Jumaliku loomingut ja piiramatud teadmised, selle abil saab jagada Valgust elavate olendite vahel. Meie mõistus tunneb valguse keelt ja oskab seda mõista, nii me oleme seotud kõrgemate olenditega. Kuuldes valguse keelt sa nägu häälestad oma teadvuse valguse olendite tasemele ja sa võid mõista, mida nad sulle ütlevad. Ava oma süda ja tunneta valgust. Valguse keel on elav intellekt, isegi kui sa ei mõista valguse keelt sa saad head kasu oma sisemisele teadmisele ja sa saad avada endas uued jõud ja mõsta seda, mis varem pole mõistbud. Valguse keel suurendab sinu teadvust, puhastab sinu mõtlemist ja keha, valguse keel aitab leida teed ise enda poole.

» lähemalt

11.08 Kristallvalguse seansid koos shindo massaaziga.

11.08 Kristallvalguse seansid koos shindo massaaziga.

Ainult eelregistreerimisega aimeklubi@gmail.com

Registreerimine on juba alanud.

Ainult kristallvalguse teraapia 25.-( teraapia 45 minutit), koos shindo massaaziga 35.- eurot. ( massaaz 30 minutit)

Kirjuta kas, aimeklubi@gmail.com, või helista mulle 53408077 ja küsi aega.

Kristallivalgusteraapia viiakse läbi spetsiaalse masinaga, mille liigendatud hoobade tipus on ligi kaks miljonit aastat tagasi moodustunud mäekristallid. Seansi ajal toimivad kliendi energiakeskustele suunatud kristallid kui looduslikud laserid, koondades, suurendades ja kiirendades energia liikumist. Klient kuulab samal ajal rahustavat muusikat. Kristallide ja muusika koosmõjul tekib võnkesagedus, mis tasakaalustab inimese energiasüsteeme.
* rahustab ja lõdvestab, vähendab stressi.
* parandab keskendumisvõimet.
*parandab immuunsust ning aitab organismi nii vaimselt kui füüsiliselt tasakaalustada.
*vabastab inimese energiakeskustes tekkinud takistused või blokeeringud.
*aitab leevendada mitmesuguseid tervisehädasid.
Protseduuri ajal lamad, riided seljas, 40 minutit voodil, mille kohale on asetatud masin kristallidega. Soovitav on kanda valget ja eemaldada seansi ajaks kõik metallehted. Samal päeval juua ohtralt vett.
Allikas: Kristallivalguseteraapia edendaja eestis Erme Martin.
Erme Martinist ja tema tegemistest loe www.ermemartin.com

 

» lähemalt

05.08 Gongid- kristallkausid ja Algallika energia vahendamine..

 05.08 Gongid- kristallkausid ja Algallika energia vahendamine.

Kell 19.30- 20.30

Osalustasu 15.- eurot ( sularahas kohapeal).

Gongid ja kristallkausid on energiat puhastava ja tasakaalustava toimega. Selleks on vaja ainult kohal viibida. Lamad või istud ja naudid.
Gongid on nagu otseühendus Universumiga. Planeetide liikumine toob kaasa puhastuse, süstematiseerumise, keskendumise tulele, valgusele ja selgusele. Oleme nagu ristteel, kus tuleb võtta julgus end kehtestada ja alustada elus uut peatükki.
Samal ajal vahendan mina osalejatele puhast Algallika energiat Sul on võimalik saada korraga päris võimas energiate puhastus- korrastaus ja laadimine uue, puhta energiaga.

  Kohale tule alates 19.10. Siis on mõnusalt aega " pesade    ehitamiseks":) Kaia alustab mängimisega 19.30. Seanss kestab 20.30   ni.

 

 Fliisid ja matid on kohapeal olemas. Sina tule kohale mugavates  riietes. Istud, või lamad ja naudid.

  Oma tulekust gongide õhtule anna teada, kas FB kaudu, või kirjuta      mulle aimeklubi@gmail.com, või helista 53408077 Aime.

 

 

» lähemalt

28.07. Klubil külas selgeltnägija Nastja. " Kristallid"

28.07. Klubil külas selgeltnägija Nastja.

" Kristallid"

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 15.- eurot.

Nastja tutvustus Mineraalidest ja Poolvääriskividest loengule!

Mineraalid ja poolvääriskivid on praegu väga populaarsed. Ja neil on tõesti tugev jõud ja Universumilt meile kingitud tugi ja abi. Aga selleks , et sellest abi saada, on vaja omada infot, kuidas seda teha. Kuidas teha nii ,et kivid avaldaksid oma saladusi ja avaldaksid oma omadusi õigesti ja täiel määral. Ma jagan teiega oma teadmisi ja oma suuri kividega suhtlemise kogemusi. Jutustan, kuidas kivimeid valida, kuidas neid õigesti kanda, kuidas nendega suhelda ja puhastada, kuidas ravida ennast ja lähedasi kivimitega, kuidas kodu puhastada nende abil ja kuidas saada neist abi armastuses!!!

 

 

PALUN anna oma osalemisest mulle teada aimeklubi@gmail.com

» lähemalt

21.07 Alexis Teadja loeng " Astraalsed olendid meie energiaväljas"

21.07 Alexis Teadja loeng " Astraalsed olendid meie energiaväljas"

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 15.- eurot.

PALUN anna oma osalemissoovist teada aimeklubi@gmail.com. Aitäh!

Võlurite koolis oli meil üks loeng meid ümbritsevatest astraalsetest olenditest ja olemitest ( kollidest:) ).

Tegin Alexisele ettepaneku, et teha eraldi loeng neile, kes maagiks õppida ei taha. Mulle oli täielik üllatus, kui palju neid meie ümber liigub. Kuidas nad meie külge " haagivad", mida me pärast seda tunneme ja kuidas nad võivad meid panna tegema asju, mida nemad ( kollid) tahavad.

Juttu tuleb paljudest erinevatest astraalolenditest.

Kuidas nende eest kaitsta.

Kuidas ära tunda, et oled saanud nakatatud.

Kuidas ennast puhastada.

 

Tõhusaks energiavälja puhastamiseks korraldame 23.07 Valguskeele õhtu koos kristalliteraapiaga.

Võimalus osta enda kaitseks kristalle.

 

 

» lähemalt

18.06 Alexis Teadja loeng " Suhted rahaga"

18.06 Alexis Teadja loenguõhtu. " Suhted rahaga"

Kell 18.00- 21.00

Osalustasu 15.- eurot ( kohapeal sularahas).

Palun anna oma osalemisest teada aimeklubi@gmail.com

Alexis tutvustab oma loengut nii:
Tihti meie eludes tekkib segadus, hirmud, kahtlused, me küsime enda käest kas tasub teha või mitte? Otsime vastused küsimustele, aga ei näe vastuseid probleemide hunnikus ja valgust tunneli lõpus. Kuidas kõik see mõjutab rahalist seisundit? Mis meid takistab, kuidas jõuda selgusele, millest alustada. Raha on tähtis inimese elus, kuid „Kuhu ja Miks kaob raha?" Kui palju sa päeva jooksul rahast mõtled? Rahasse tuleb õigesti suhtuda, raha tuleb mõista, sest raha on meie elus väga oluline. Kuidas ehitada suhted rahaga, mis on tähtis teada, kuidas ületada hirmud ja kahtlused ja suunata oma elu õnne poole. Võtta kaasa kaustik ja pastakas, saad üht-teist kirja panna.

» lähemalt

14.05. Mai Agate Väljataga.

14.05 Mai Agate Väljataga.

Kell 18.00- 20.30

Osalustasu 12.- eurot ( sularahas kohapeal).

Järgmine loeng sügisel.

Õhtu lõpetame päevakohase meditatsiooniga.

Palun anna mulle oma osalemisest teada aimeklubi@gmail.com, või helista 53408077

Aitäh!

» lähemalt

09.04 Mai Agate Väljataga

09.04 selgeltnägija Mai Agate Väljataga.

Kell 18.00- 20.30

Osalustasu 12.-( kohapeal sularahas)

Palun anna oma osalemisest mulle teada aimeklubi@gmail.com

Mai Agate Väljataga on aidanud terveneda tuhandetel inimestel ja kellega kohtumist ootavad alati need, keda huvitavad inimese hinge, vaimu ja keha seosed ning tavainimese silmale nähtamatu maailm.

Mai Agate selgitas, et kõikides loengukohtades annab ta pisut erinevat teavet. Kuigi pealkirja järgi tundub, et oled seda loengut juba kuulnud, saad sa alati uut infot lisaks ja esinemiskohtade meditatsioonid on erinevad.

Minu jaoks oli vahva kuulda, et sellises hubases õhkkonnas on Mai loengud muhedad ja kodused. Tavaliselt on kuulajaid 30- 40. See loob võimaluse ka küsida ja personaalselt Mai Agatega suhelda.

Ülevaade ka viimastest kanaldustest.
Õhtu lõpetame päevakohase meditatsiooniga.

Toimumiskoht: Kadaka tee 113a/1 II korrusel koridori lõpus.

Registreerumine: aimeklubi@gmail.com

Korraldaja Aime Jaanisoo 53408077

 

 

 

 

» lähemalt

03.03 Klubil külas Feng Shui õpetaja Janno Seeder.

03.03 Klubil külas Janno Seeder.

Feng Shui õhtu

Kell 18.00- 21.00

Osalustasu 15.- eurot. ( kohapeal sularahas).

Olete oodatud Aime Klubis Kadaka tee 113a/1 II korrusel.

Õpime, kuidas panna ruum alanud Kitse aastal ennast ja oma eesmärke toetavalt toimima.

Palun anna oma osalemisest teada aimeklubi@gmail.com

Käisin Siret ja Janno Seedri korraldatud Kitse aasta alguse tähistamise õhtul. Väga lõbus ja  õpetlik õhtu oli. Mina ise kasutan Feng shui tehnikat juba 14 aastat, aga pean tunnitama, et õpin uusi nüansse ikka veel. Näiteks ma ei teadnud, et erinevatel aastatel toovad sulle õnne, raha ja rahulolu hoopis erinevad baguad ( sektorid). Tavaliselt on uksest kõige kaugemas vasakus nurgas raha nurk. Tuleb välja, et sellel aastal tuleb hoopis kõrvalt bagua aktiveerida. Rahanurka tuleb panna valge tiigri pilt. Palusin Jannot, et ta meie õhtule ka Feng shui sümoleid ja  amulette kaasa võtaks. Soovi korral saad endale ka osta.  Mina soetasin endale punase kassi pildi rahakoti vahele:)

Väike väljavõte Seedrite Kitse aasta kohta. 

Pikemalt loe http://www.interdeko.eu/blog/2015/02/04/kitse-aasta-aktiveerimine-bagua-kaupa/

KITSE AASTA ENERGIA ANNAB TEADA, et eelnevad aastad on olnud rahutud ja eesootav tööpõld pole kerge. Üles kerkivad varemolnuga, minevikuga seotud energiad ja nendega tuleb tegeleda, tasakaalustada, rahustada, suhelda ning vajadusel ka leppida.

Sel aastal ei ole kindlasti igav ja on võimalik pöörata minevik enda heaks tööle või teha hoopis oma elus ja valikutes kannapööre. Kui oled otsustanud oma ellu muutust tuua, siis Kitse aasta on selleks parim aeg. Loomulikult pole teekond iseendani väike pööre, vaid enda elu ja iseennast tasub näha kui tervikpilti ja vaadata iseennast läbi 8 eluvadlkonna ehk bagua tsooni.

Uurime ennast ja oma eesmärke läbi 8 eluvaldkonna ja toetame ning vajadusel kaitseme neid valdkondi, mis on hetkel meie elus või uue elutee loomisel olulised ja vajalikud. Aasta jooksul, kui vajadus muutub, võib ka bagua tsoonide toetamist/aktiveerimist muuta.

 

Feng shui eesmärk on hea enesetunde saavutamine. Hea enesetunde üks oluline kriteerium on ilus, mugav ja turvaline RUUM. Loomulikult on rahulolu hind ja tulemus igaühe jaoks erinev ja see sõltub eelkõige meie isiklikest eelistustest, vajadustest ja sisetundest. Kuidas saavutada hea enesetunne? Vaatame lähemalt ruumi energiamängu ja seda läbi feng shui prisma.
Vaatame kuidas luua tegevuse iseloomule vastav ruum. Praktilised näited ja harjutused.

Inimene on ise oma teejuht ja heaolu autor, kui ta vaid seda tahab!

» lähemalt

Lehekülgi: 130 31 32 33