Sündmused

24.09 " Hirmud. Sisemine enesekindlus. Otsuste tegemine ja nende elluviimine". Alexis Teadja loeng

24.09 Selgeltnägja Alexis Teadja loeng.

" Hirmud. Sisemine enesekindlus. Otsuste tegemine ja nende elluviimine".

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 15.- eurot.

Alexis tutvustab oma loengut nii:

Kahtlused ja hirmud takistavad teha tähsad otsused ja sammud, kuulata enda süda, järgneda uutele ideedele,olla avatud uutele võimalustele, teha enda elu paremaks ja õnnelikumaks. Kui palju me kulutame enda elu väärtuslikud minutid hirmudele? Kui palju aega kulub tühjadele dialoogidele enda peas ja negatiivsetele mõtetele. Kuidas saada rohkem selgust, kuidas leida see õige tee oma õnneni, kuidas elada külluses ja harmoonias, rahus ja olla edukas. Kõigest sellest tuleb juttu loengul, siis on kergem mõista ennast ja vaadata enda elu teise pilguga, vahest on hea lihtsalt olla enda elu jälgija.

» lähemalt

06.10 "Tasakaal ja heaolu läbi Bachi Õiemaailma". Valmistame endale vajalikud tilgad.

(22.09) LOENG TOIMUB 06.10  Klubil külas Eva Kuusk."Tasakaal ja heaolu läbi Bachi Õiemaailma". Valmistame endale vajalikud tilgad.

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 15.- eurot. ( kohapeal sularahas). Lisaks soovi korral saab iga osaleja kaasa just talle sobiva ōietilkade segu (15.-)

Meie heaolu sõltub eelkõige sellest, kuidas me ennast tunneme. Kui väärtuslikuks, edukaks, heaks, ilusaks ja teadlikuks end peame. Kõigest sellest sõltub omakorda, kuidas toimib meie reaalne maailm. Kui tundub, et tänane reaalsus on tasakaalust väljas ja me ei tunne end nii hästi kui sooviksime, siis siin on üheks tõhusaks vahendiks Bachi õiesüsteem.

Bachi õiesüsteem on võimas vahend teekonnal meelerahu poole, aidates meil kohaneda muutuste ja elusündmustega, tasakaalustades meie emotsioone ning andes energiat jõudmaks selguse ja kohaloluni.

Sel õhtul on Sul vōimalus piiluda taimede vōrratusse maailma. Kui tavaliselt me naudime ōite ilu, siis paljudel on neist ka omamoodi vōimed, mida me vōibolla niipalju ei teadvustagi.
Kas Sa tahaksid nende kohta rohkem teada saada?

Siis tule ja veedame koos aega taimede imepärases maailmas, kus naudime koosolemist ja protsesse teemadega, mis on täna esiplaanil. Maitseme ōietilku ja tunnetame rōōmsamat ning teadlikumat elu.
Soovi korral saab iga osaleja kaasa just talle sobiva ōietilkade segu (15.-)

Taimede võlumaad tutvustab õieterapeut Eva Kuusk.
Rohkem infot ōiemaailma kohta leiate siit :
http://www.elukeskne.ee/Oiemaailma-tutvustav-tootuba

» lähemalt

17.09 Eva Kuuse mõttemustrite muutmise loeng " Ja teekond algab. Uue mina loomine."

 17.09 Eva Kuuse mõttemustrite muutmise loeng " Ja teekond algab. Uue mina loomine." II osa.

Kell 18.00- 21.00

Osalustasu 15.- eurot. (Kohapeal sularahas).

Enamik meist on harjunud käsitlema oma mõtteid, kui välise maailma peegeldust, meiega toimuva peegeldust.

Aga mis siis, kui reaalsus tegelikult ei toimigi nii?
Mis siis, kui Sina ise lood iga oma mõeldud mõttega oma olevikku ja tulevikku?
Mis siis, kui Sina ise lood oma elulugu sellesama mõttega, mida Sa just praegu mõtled?
Võibolla siis, kui oleme valmis oma mõtteviisi muutma, hakkavad meie ees avanema uued imelised võimalused?
Ja meie elu pöördub täiesti uude suunda.
See kõik algab ESIMESEST SAMMUST, milleks on teadmine ja tahe
MA OLEN VALMIS MUUTUMA.
Ma olen valmis laskma lahti oma vanad mõtted ja mind mitte toetavad uskumused.
Vägi, mis lõi minu, on mulle andnud jõu luua endale parim elu.
Ma olen otsustanud valida rahulolevad mõtted.
Ma alustan uutmoodi, siinsamas, just praegu.

» lähemalt

10.09 Klubil külas Janno Seeder " Edu 10 saladust".

10.09 Klubil külas Janno Seeder " Edu 10 saladust".

SEMINARI VIIB LÄBI: Janno Seeder (feng shui koolitaja)

SEMINAR TOIMUB: Neljapäev 10. september 2015; kl.18.00-20.30

OSAVÕTUMAKS: 15 € (sisaldab seminarimaterjale)

SEMINAR TOIMUB: Aime Klubi, Kadaka tee 113a/1 II korrus

„Me kipume unustama, et me peame iga päev lihvima oma elu nagu teemanti, et edu pole alati meie saavutustulemus, vaid teekonda sinna! Saavutus ehk eesmärk ei saa olla meie ainus liikumapanev jõud, vaid igaühes meis peitub sisemine potentsiaal, kirg ja samas ka sisemine rahu, mida tajume siis kui mõistame, et sügav, rikkalik teadmine ja elukogemus on see, mis põleb meie sees kui särav küünlaleek," Wayne Dyer.

Seminar, kus on ühendatud dr.Wayne Dyeri ja feng shui mõttemaailmad. Teeme rännaku inimese sisemisest feng shui maailmast välismaailma. Avastame ennast, tasakaalustame ennast, testime ennast, teeme praktilisi harjutusi, tunnetame välismaailma ninga viime sise- ja välismaailma kokku.

Uurime iseennast, oma mõtteharjumustega ja esitame endale küsimused ning leiame neidle ka meie seest tulevad vastused. Ühendame kolm energitasandit iseendas: füüsilise, psüühilise ja spirituaalse ning naudime iseennast ja maailma.

Abivahendina kasutame dr.Wayne Dyeri poolt esitatud kümmet seadust, mida igaüht on võimalik rakendada praktikasse eesmärgiga luua endale selline elu, mida me tegelikult elada tahame. Enamus meist tahab tajuda rahu oma elus ja tunda, et meie elul on mingi mõte. Aga üpris tihti jääme kinni sellesse, et üritame ennast pakutud ellu liiga sisse sobitada. Üritame asju teha nii, nagu teised inimesed ütlevad meile. Üritame olla hea inimene.

Kuid kõige olulisem inimese elus on isiklik sisemine rahu. Taju sellest, et ma olen edukas inimolend ja ma elan sellist elu, mida mulle on määratud elama. Need põhimõtted tähendavad igaühe jaoks kõige olulisemat ja mis peamine need on praktilised. Neid saab igapäevaselt kasutada ja nende kallal saab iga päev teha tööd.

Janno Seedri tegemistest loe http://www.seeder.ee/ai1ec_event/seminar-edu-10-saladust-dyer/

» lähemalt

08.09 juhitud meditatsioon " Retk iseendasse".

09.09 Klubil külas Madis Šumanov. Juhitud meditatsioonirännak." Retk iseendasse"

Kell 19.15- 21.00

Osalustasu 15.- eurot.

Kohtade arv piiratud. Palun osalemiseks kindlasti registreeruda aimeklubi@gmail.com

Aastaid tagasi tegime Madisega loenguõhtuid ja juhitud meditatsioone. Siis viis elu ta Tallinnast ära ja jäid pooleli ka tema joogatunnid. Helistasin talle ja küsisin, et kas ta tuleks meile külla. Ja nii vahva, Madis oli nõus:)

Mina olen käinud temaga Atlantisel ja teistes minu eelmistes eludes rändamas. Vahva kogemus oli. Eriti meeldib mulle, kui ta teeb Buda munga kurgulaulu.( Ma ei tea kuidas slle nimi on). See viib Su kohe kaasa.

19.00 lõpetame pilatese tunni. Sina säti ennast selleks ajaks kohale. Kiiresti valmistame " pesad" ja ongi " minek" Fliisid, matid, padjad on kohapeal olemas. Tule kohale mugavates riietes ja avatud meelega.

» lähemalt

08.- 09 .09 Kristallvalguse seansid koos shindo massaaziga.

08.- 09 .09 Kristallvalguse seansid koos shindo massaaziga.

Ainult eelregistreerimisega aimeklubi@gmail.com

Registreerimine on juba alanud.

Ainult kristallvalguse teraapia 25.-( teraapia 45 minutit), koos shindo massaaziga 35.- eurot. ( massaaz 30 minutit)

Kirjuta kas, aimeklubi@gmail.com, või helista mulle 53408077 ja küsi aega.

Kristallivalgusteraapia viiakse läbi spetsiaalse masinaga, mille liigendatud hoobade tipus on ligi kaks miljonit aastat tagasi moodustunud mäekristallid. Seansi ajal toimivad kliendi energiakeskustele suunatud kristallid kui looduslikud laserid, koondades, suurendades ja kiirendades energia liikumist. Klient kuulab samal ajal rahustavat muusikat. Kristallide ja muusika koosmõjul tekib võnkesagedus, mis tasakaalustab inimese energiasüsteeme.
* rahustab ja lõdvestab, vähendab stressi.
* parandab keskendumisvõimet.
*parandab immuunsust ning aitab organismi nii vaimselt kui füüsiliselt tasakaalustada.
*vabastab inimese energiakeskustes tekkinud takistused või blokeeringud.
*aitab leevendada mitmesuguseid tervisehädasid.
Protseduuri ajal lamad, riided seljas, 40 minutit voodil, mille kohale on asetatud masin kristallidega. Soovitav on kanda valget ja eemaldada seansi ajaks kõik metallehted. Samal päeval juua ohtralt vett.
Allikas: Kristallivalguseteraapia edendaja eestis Erme Martin.
Erme Martinist ja tema tegemistest loe www.ermemartin.com

 

» lähemalt

03.09 Valguskeele õhtu koos kristalliteraapiaga.

03.09 Valguskeeleõhtu koos kristalliteraapiaga."Lõõgastumine, puhastumine ja pingetest vabanemine"

KOHTADE ARV ON PIIRATUD.

Alexis Teadjaga ja Astrid Goldšmidt.

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 18.- eurot.( kohapeal sularahas)

Palun anna oma osalemisest mulle teada aimeklubi@gmail.com

Grupiseanss . Meditasiooni ajal lamame maas matil, mõnusalt fliisi sees. Hubane küünlavalgus ja mahe muusika aitavad lõõgastuda ja Alexise vahendatud Valguskeelt vastu võtta. Astrid asetab kõikidele kristallid.

Kristallid lõdvestavad, ravivad, korrastavad meie energiavoogusid, puhastavad tšakrad blokeeringutest, laevad positiivse energiaga. Valguskeelega koos võimenduvad protsessid veelgi.

Astrid selgitab, kuidas tema kliendid on varem kristalle kogenud:

Kõik kellele olen teinud kristalliteraapiat, on öelnud , et seletamatu kerguse tunne - nagu oleks vana kere maha jätnud:) Lisaks muidugi sõltuvalt inimese tundlikusest- valguse mängud, surinad, torkimised, tunne , et sinuga tegeletakse....

VÕTA KAASA PUDEL VEEGA. Õhtu jooksul tarbime kristallidega laetud vett. Võttes kaasa oma vee, saad selle Valguskeelega ära laadida.

Alexis Teadja on Valguse keele kohta öelnud nii:

Valguse keel taastab meis omaduse armastada ja olla armastatud, samas annab ka võimaluse võtta vastu mailma sellisena nagu see on, olla õnnelik ja tasakaalustatud, valguse keele abiga kõik rakud saavad toitumist ja vajalikud ained ja vabanevad toksiinidest. Energeetiline seiskumine tekitab inimeses haigused, vanad mõttevormid täituvad valguse keelega ja muutuvad,see protsess muudab vaimu ja sisemist maailma. Valguse keel ei sõltu karmast ja kui inimene kuulab ja laseb sisse valguse keele, see puhastab. Valguse keel on Valguse osa, Valgus tuleb Ühtsusest, ja on kõrgemate tasandides elavate olendite suhtluskeel. Valgus kannab endas tingimata armastust, Jumaliku loomingut ja piiramatud teadmised, selle abil saab jagada Valgust elavate olendite vahel. Meie mõistus tunneb valguse keelt ja oskab seda mõista, nii me oleme seotud kõrgemate olenditega. Kuuldes valguse keelt sa nägu häälestad oma teadvuse valguse olendite tasemele ja sa võid mõista, mida nad sulle ütlevad. Ava oma süda ja tunneta valgust. Valguse keel on elav intellekt, isegi kui sa ei mõista valguse keelt sa saad head kasu oma sisemisele teadmisele ja sa saad avada endas uued jõud ja mõsta seda, mis varem pole mõistbud. Valguse keel suurendab sinu teadvust, puhastab sinu mõtlemist ja keha, valguse keel aitab leida teed ise enda poole.

» lähemalt

02.09 Gongid- kristallkausid ja Algallika energia vahendamine.

02.09 Gongid- kristallkausid ja Algallika energia vahendamine.

Kell 19.30- 20.30

Osalustasu 15.- eurot ( sularahas kohapeal).

Gongid ja kristallkausid on energiat puhastava ja tasakaalustava toimega. Selleks on vaja ainult kohal viibida. Lamad või istud ja naudid.
Gongid on nagu otseühendus Universumiga. Planeetide liikumine toob kaasa puhastuse, süstematiseerumise, keskendumise tulele, valgusele ja selgusele. Oleme nagu ristteel, kus tuleb võtta julgus end kehtestada ja alustada elus uut peatükki.
Samal ajal vahendan mina osalejatele puhast Algallika energiat Sul on võimalik saada korraga päris võimas energiate puhastus- korrastaus ja laadimine uue, puhta energiaga.

Kohale tule alates 19.10. Siis on mõnusalt aega " pesade ehitamiseks":) Kaia alustab mängimisega 19.30. Seanss kestab 20.30 ni.

Fliisid ja matid on kohapeal olemas. Sina tule kohale mugavates riietes. Istud, või lamad ja naudid.

Oma tulekust gongide õhtule anna teada, kas FB kaudu, või kirjuta mulle aimeklubi@gmail.com, või helista 53408077 Aime.

 

» lähemalt

27.08. Klubil külas selgeltnägija Nastja.

 27.08. Klubil külas selgeltnägija Nastja.

" Kristallid. Amuletid. Poolvääriskivide maagiline mõju." 

Loeng uuesti täiendatud kujul:)

Nastja käis suvel selle loenguga meil külas. Osad olid puhkusel, osadele ei sobinud seekord päev. Väga huvitav loeng oli. Nastja lähenes kristallidele täiesti uuest küljest. Mul on väga hea meel, et ta oli nõus uuesti selle loenguga külla tulema. Ootan põnevusega.

Kell 18.00- 20.30

Osalustasu 20.- eurot.

Nastja võtab kaasa omavalmistatud ehted. Sina võta kaasa sularaha:)

Nastja tutvustus Mineraalidest ja Poolvääriskividest loengule!

Mineraalid ja poolvääriskivid on praegu väga populaarsed. Ja neil on tõesti tugev jõud ja Universumilt meile kingitud tugi ja abi. Aga selleks , et sellest abi saada, on vaja omada infot, kuidas seda teha. Kuidas teha nii ,et kivid avaldaksid oma saladusi ja avaldaksid oma omadusi õigesti ja täiel määral. Ma jagan teiega oma teadmisi ja oma suuri kividega suhtlemise kogemusi. Jutustan, kuidas kivimeid valida, kuidas neid õigesti kanda, kuidas nendega suhelda ja puhastada, kuidas ravida ennast ja lähedasi kivimitega, kuidas kodu puhastada nende abil ja kuidas saada neist abi armastuses!!!

PALUN anna oma osalemisest mulle teada aimeklubi@gmail.com

» lähemalt

25.08 Alexis Teadja loeng " Hirmud. Sisemine enesekindlus. Otsuste tegemine ja nende elluviimine".

LOENG LÜKKUB EDASI . Tõmbetuul võttis Alexise hääle:(

25.08 Alexis Teadja loeng " Hirmud. Sisemine enesekindlus. Otsuste tegemine ja nende elluviimine".

Kell 18.00- 20.00

Osalustasu 15.- eurot.

Alexis tutvustab oma loengut nii:

Kahtlused ja hirmud takistavad teha tähsad otsused ja sammud, kuulata enda süda, järgneda uutele ideedele,olla avatud uutele võimalustele, teha enda elu paremaks ja õnnelikumaks. Kui palju me kulutame enda elu väärtuslikud minutid hirmudele? Kui palju aega kulub tühjadele dialoogidele enda peas ja negatiivsetele mõtetele. Kuidas saada rohkem selgust, kuidas leida see õige tee oma õnneni, kuidas elada külluses ja harmoonias, rahus ja olla edukas. Kõigest sellest tuleb juttu loengul, siis on kergem mõista ennast ja vaadata enda elu teise pilguga, vahest on hea lihtsalt olla enda elu jälgija.

» lähemalt

Lehekülgi: 129 30 31 32 33