Sündmused · 30.03 Heiki laupäevane koolitus.

14/03/2019 at 12:36 in Üritused

 

 

30.03 Heiki laupäevane koolitus .

Sellel korral vestleme mineviku, oleviku ja tuleviku teemadel. Kust tuleme ja kuhu siit edasi või siis tagasi liigume. Versioon ajaloost millest koolis ei räägita. Selle juures ei saa me jällegi üle, ega ümber püramiididest ja templitest ning nende rollist. Sellest, mis rolli mängivad tuleviku osas tõusnud meistrid ja mis roll on meil endal ning meie planeedil. Milleks on vaja endal lõpuks ka valguskeha aktiveerida jne. Natuke räägime ka lipu värvidest ja sellest, miks me oma lippu just sellisena nagu ta on hoidma peame. Vaatleme selle info taustal seda, kuhu me praeguseks oma rolliga jõudnud oleme ja prognoosime võimalike tuleviku versioone. Kui, siis mis roll ikka on selle kõige juures meil eestlastel täita ? Nendel teemal saamegi siis koos vestelda ja arutleda.

Heiki on mul klubis juba korduvalt käinud. Iga koolitus on iseseisva teemaga. Isegi, kui ei ole ennem osalenud, võid ikka tulla.

Iga kord on nii loenguosa, kui ka praktikat.
Sellepärast otsustasimegi teha neid koolitusi laupäeval. Oled puhanud ja tulla saavad osalejad ka väljastpoolt Tallinna.

Mida oleme juba teinud. Toon mõned näited.
Heiki juhendamisel käisime astraalrännakul. Oleme teinud tavalise teega katseid, kuidas sa oma energiaga mõjutad kõike, mida puudutad.
Heiki on rääkinud kõrgematest tsivilisatsioonidest.
Kuidas tõsta energia taset. Õpetanud praktilisi vahendeid.
Ja mitme energia kanali pühitsused.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG:Laupäeval, 30.03 kl.13.00- 19.00

Tuli mõte, et kuna päev on väga pikk, käia vahepeal kohvikus söömas. Teed keedan ka ( saame teha jälle teega energiakatseid) ja vahepalaks suupisted. 

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 45.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

<<< back