Sündmused · 29.11 Lille Lindmäe ja Priit Utso. " Valguse DNA ja ühendus kõrgema Minaga ".

16/11/2018 at 13:26 in Üritused

 

29.11 Lille Lindmäe ja Priit Utso. " Valguse DNA, ühendus enda kõrgema Minaga "

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 29.11 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

" Kõrgem Mina ja Valguse meditatsioon"

See oli nii huvitav, et tahan seda osa uuesti kuulata, et täpsustusi küsida.

 

Mul oli 2 nädalat kaelas valusähvakud. Lasin masseerida, venitasin, ei midagi. Kui me tegime Valguse meditatsiooni ja Lille ütles lõpus, et venita ennast pisut... siis käisid kaelast naksatused läbi ja kõik korras. Täiesti uskumatu. Mitte miski füüsiline ei olnud aidanud, aga meditatsiooniga läks kõik paika.

 

Panen siia lühikese kokkuvõtte sellest, mida palusin neil korrata:

 

Valguse DNA 12 valguskihti iga molekuli ümber. Seal on meie kōrgem Mina. Selgroos, aga teises dimensions. Vaikuses minna oma DNA kaudu ühendusse oma kōrgema Minaga. Suurem osa DNAst on Valguse DNA. See on ajatus.
Oma olemusega tuleb minna ajatusse. Ilma negatiivsuseta pãäsed sinna. Sealt edasi on igavik. Seal saad ühendusse jumalaga. 12 astmeline Valgus meie molekuli ümber. Keskendudes saad muuta haigusi, suguvōsakarma karmat. Keskendu vaimsele DNAle. Muutes DNA d muudad laste tulevikku. Katkestad vanad karma mustrid.

Praegu kōigil 23.kromosoomi paari. Uuel ajastul avaneb 24 s kromosoomi paar. See teeb meist Universumi kodanikud.

Kōrges sageduses olemist nimetatakse ka pöörises olemiseks. 17 sekundit on aeg, meil saan manifesteerida. 17 sekundit on ka aega, et reageerida välistele teguritele. Näiteks blokkida negatiivset. On see harjumus , vōi otsus sellele nii reageerida. Näiteks, keegi trügib vahele. Sul on 17 sekundit aega reageerida. Tavaliselt on see kätteõpitud käitumine, vihastamine. See viib aga sageduse alla. Sul on tegelikult 17 sekundit aega otsustada, et hoiad oma sagedust ja ei reageeri. Neutraalsus on 250 ( sagedus). Alates sellest sagedusest saad oma elu ise luua. Soove soovida. Alla selle sageduse Universum sind ei näe. Soovi, palju tahad.
Sagedus püsib 7 päeva. Kui teadlikult ei hoida, langed tagasi ja soovid ei täitu. Raku tasandil olles säilib. Biofootonist koosneb meie bioväli.

 

Kindlasti tuleb veel teemasid. 

 

<<< back