Sündmused · 29.01 Imeline õlide maailm. Eva Kuusk. 31.01 Kai Lihtmaa " Naisena sündinud"

21/01/2019 at 11:46 in Üritused

 

31.01 Kai Lihtmaa " Naisena sündinud"

Tere. Mina olen Naine. Olen ema, tütar, abikaasa. Ja õpin siiani, kuidas seda kõike olla. Naiseks olemist nautida ja tunda elust rõõmu. Minu uus õpetaja on praegu Kai Lihtmaa. Sellepärast ma ta klubisse külla kutsusingi, et temal on õpetusi, mida läheb igal naisel vaja.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 31.01 kl.18.00 -20.00

OLED OODATUD: Aime Klubi, Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUS: 20.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

Sa oled naisena sündinud. Sinu valikud naisena. Olla ema- vanaema. Naise tervis. Jääda tugevaks naiseks tugeva mehe kõrval.

Enda kohta ütleb Kai nii.

Olen lihtsalt naine - 28 aastat oma mehele ja ema - viiele lapsele. Ühel ilusal pühapäevahommikul ärkasin ja teatasin mehele, et nüüd tuleb ämmaemandaks minna. Omal oli selleks ajaks kolm last olemas. Kuus aastat kooli oli nagu vana asja meeldetuletamine, kõik oli arusaadav ja peaaegu lihtne. Ometi sai peale 10 aastast haigla ja polikliinikutööd väga selgeks, et see aeg mu elus on nüüd läbi. Samal ajal tegin juba mitu aastat paralleelselt tööd ka koos oma mehega. Nõelravi ja manuaalteraapia jäid iseenesest tema kõrvalt külge. Natuke täiendusi Indias Keralas ja Puna Ayurveda Instituudis ja marmateraapia koolitused dr Vetrovi käe all andsid üha enam selgust, et see meditsiin meeldib mulle palju rohkem.

Hiina traditsioonilise meditsiini koolitused Eestis Krautmanni Terviseakadeemias ja Neijingi Koolis.

 

 

 

29.01 Imeline eeterlike õlide maailm. Eva Kuusk.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

No nii. Nüüd siis jõudsin mina ka eeterlike õlideni :) Ma olin kuulnud, et teised fännavad neid ja usinasti kasutavad, aga mind otseslt ei kõnetanud. Ja siis... nägin ma 28.12 TTVs " Maatriksi" saadet, kus rääkisid mitu esinejat oma pikaaegsest kogemusest. Ja korraga jõudis minuni teadmine, et nüüd ma olen valmis :)

Ja nii ma Evale ettepaneku tegin. Eva on käinud meil ennem ka esinemas , siis olid teised teemad ( koputamise õhtud) .

Eva õhtust:

Oled oodatud mõnusale õhtule, millele loome läbi salapärase eeterlike õlide maailma! Aromaatse puudutuse kaudu laseme endil osa saada heaolust, mille vibratsioone endasse salvestada.

Taimsed eeterlikud õlid kannavad igale taimele omast lõhna ja kõike seda väge, mida taim eneses kannab. Eeterlikud õlid on nagu elavad hinged. Nagu on unikaalne iga inimene, on seda ka iga taim. Nad on imetegijad ja abimehed meie elus ja kui õpid neid usaldama, siis lubavad nad ennast piiramatult kasutada nii ravimise eesmärgil kui ka igapäevases olmes.

Kuna eeterlike õlide koostised on keemiliselt teaduslike meetoditega hästi uuritud ja on teada, et ōlides leiduvad orgaanilised ühendid, mida taimed toodavad kaitseks haigustekitajate eest, siis saabki neid teadmisi kasutada tugiravina ka tavameditsiini kõrval. On tōestatud, et eeterlikud ōlid aitavad tugevdada immuunsüsteemi, aitavad ära hoida haigusi ja ravida kergemaid haigussümptomeid. Aroomiteraapia kasutab samuti keha toetamisel taimedes leiduvaid eeterlike õlisid ning põhineb taimemaailma tervendaval toimel. Aroomiteraapia on ka see, kui me lihtsalt eeterlike õlide lõhnu sisse hingame.

Puhaste teraapiaõlide oskuslik kasutamine seega parandab ja taastab nii psüühilist kui ka füüsilist tervist, mõjutades positiivselt keha erinevaid süsteeme.

Omandades uued teadmised eeterlikest ōlidest, saate kaasata terapeutilised eeterlikud õlid oma igapäevasesse rutiini, aidates hoida immuunsüsteemi tugevana, kiirendada paranemisprotsesse haigustest, tõsta tuju, rahustada, anda energiat või motiveerida.

Sellest kõigest, kuidas need õlid ikka reaalselt toimivad ja kuidas neid oma heaoluks parimal viisil kasutada, me sel õhtul siis jutustame.

Lisaks teeme tutvust eeterlike õlide maailmaga lähemalt, neid nuusutades, katsudes ja nahale pannes, saades teada, kuidas nad aitavad meid tasakaalustada nii emotsionaalselt kui ka füüsilisel tasandil.

Tule ja saa sellest õhtust kaasa mitmekülgsed teadmised eeterlike õlide kohta ja imeline jagamise kogemus toredate inimestega.

Aromaatse kohtumiseni!

Eva

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 29.01 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Aime Klubis, Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: loengu eest 18.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Kui soovid: Saad Eva käest rulliga, või pihustiga pudeli ja saad teha endale prooviks segu.

( siis on lisaks 15.- )

<<< back