Sündmused · 27.03 Heli Vaab.Harmooniline energia kodus- rikkuse ja heade suhete alus.

14/03/2019 at 12:36 in Üritused

 

 

 

 27.03 Heli Vaab .Alustame kell 19.10

 

Harmoonilise energia sisenemine Sinu koju, mis toob kaasa rikkuse ja imelised suhted partnerite vahel .

Heli räägib sellest, kui tähtis on positiivse energia sisenemine kodu välisuksest. Ukse kaudu tuleb Sinu koju energia, mis aitab sul luua imelised suhted, armastuse, tervise, ärivõimalused ja karjääri. Aitab Sul taastuda päevasündmustest ja luua sinu heaolu. Kodu on energia kogumise koht kõigile pereliikmetele. Koju me tuleme puhkama, tegelema hobidega ja selleks, et olla segamatult koos armastatud inimestega. Seetõttu on ääretult tähtis, millised energiad on Sinu kodus, kas nad toetavad Sinu heaolu, või hoopis lõhuvad Sind. Kodu võib säilitada kogutud rikkust või kaotada selle, võib soodustada ilusaid suhteid armastatuga või tekitada pidevaid arusaamatusi ja tülisid partnerite vahel, võib toetada head tervist või lõhkuda seda. Aga... kas see hea energia üldse saab siseneda sinu koju? Kas sisenev energia on alati hea? Kõikidest nendet asjadest saad Sa loengul teada. Ka selle, kuidas Sa saad teatud lihtsate nippidega kõik heaks teha.
Sellel loengul annab Heli Sulle teadmised, kuidas teha ennast kodus õnnelikuks.


Lektor: Heli Vaab
Klassikalise Feng Shui konsultant, omab sertifikaati eluruumide harmoniseerimiseks ja aktiviseerimiseks , äriruumide harmoniseerimiseks, karmapasside koostamiseks, ilu feng shui's, edu koodi arvutamiseks ja numeroloogias. Runoloog, Reiki meister, omab sertifikaati reinkarnatsiooni seansside läbiviimiseks.

Heli on omandatud teadmised ja praktika rahvusvahelise Feng Shui meistri, ruunide ordu peapreestrinna, Reiki suurmeistri, meditsiiniprofessor Nadezda Bezpalova käest.
Heli omab pikaaegset praktikat karmapasside koostamisel , mille kaudu saab teada, kuidas oma elu õigesti elada. Nõustamised ruunidega.

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG:Kolmapäeval, 27.03 kl.19.10- 21.30

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 20.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

 

 

<<< back