Sündmused · 26.06 Marika Kuusik- Psühhomaatriks- Elutee karma. 27.06 Alexis ja Andrues.

13/06/2019 at 9:27 in Üritused

27.06 Alexis Varnum ja Andrues. Töötuba.

 

Uus Algus

Just selline on spirituaalse õpetaja Andruesi ja selgeltnägija Alexise vestlusõhtu pealkiri. Juttu tuleb põhiliselt sellest, kuidas lasta uus oma ellu. Kuidas luua lihtsus ja kergus, mis laseb uuel, sellel kõigel mida sa soovid, sinu ellu lihtsalt ja kergelt tulla.
Vestlusõhtu esimese poole räägivad Andrues ja Alexis kuidas vanast teadlikult vabaneda ja kuidas uus oma ellu lasta. Teises pooles aga vastavad sinu küsimustele. Nii, sinu reaalsetele situatsioonidele tuginedes, on hea näidata, kuidas teooriat praktikas kasutada.

 

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Neljapäeval , 27.06 kl.18.00- 20.30

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 30.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

26.06 Marika Kuusik " Psühhomaatriks ".Elutee karma.

 

Mina olen seda loengut juba kuulanud ja hästi põnev oli. Sellepärast palusin Marikal seda korrata. Täiesti teistsugune info enda kohta, kui kuskilt mujalt saad.

 

Prühhomaatriksis paneme oma sünninumbrid tabelisse. Saad teada, kas sul on tervist, raha. Oled Sa loominguline inimene, või pead tegema rutiinset tööd. Sealt tabelist tuleb välja inimese jäikus, või paindlikus. On sul intuitsiooni? Ja mida pead tegema, et sul oleks elurõõmu:)
Tegelikult on meil sünnihetkel ühed, või teised isikuomadused, või võimalused kaasa antud. Just võimalused ! Sinu enda valik, mida sa edasi teed. AGA, selleks tasub teada, mida eluteeks kaasa oled saanud.

Toon ühe näite.
Mul käib klubis üks naine, kes kogu aeg kurdab, et tervis elu aeg kehva olnud, aga arstid ei leia midagi. Nüüd juba viiekümnendates, on arstil hea öelda- diagnoos " Ealised iseärasused" :)
Ta on lasknud endale astroloogilise kaardi teha, Feng Shui karmapssi, käis sellel samal Psühhomaatriksi loengul ja igalt poolt tuleb välja, et tervist justnagu oleks.
Temaga omavahel suheldes, tuli välja, et tal on tugev uskumus, et tal ei ole tervist. Oma mõtetega- uskumustega loob ta endale pidevalt haigusi.

Muide, sama võib sul olla rahaga. Psühhomaatriksis näitab raha olemasolu, aga sina ise lood puudust.

 

TOIMUMISAEG: Kolmapäeval, 26.06 kl.19.15 -21.30

OLED OODATUD: Värvi 5 / Laki 12. A korpus. 4 korrus. Tuba A402.

OSALUS: 20.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

Psühhomaatriks võimaldab saada infot enda ja miks mitte ka oma lähedaste, sõprade, laste, vanemate, töökaaslaste kohta väga lihtsal ja kiirel moel.
Meil on väga lihtsate arvutustega võimalik uurida, kes me oleme.

Kas meil on esivanematelt päritud andeid?
Kas meil on endal piisavas koguses energiat või oleme nii öelda vampiirid, kes tahavad energiat saada teiste inimeste käest?
Kas meie elurõõmu liin töötab?
Kas meie vaimuliin töötab?
Kuidas on lood meie tervisega?
Kuidas on lood meie egoga?
jne.

Vaatame ka oma lähedasi, kes on juba siit ilmast lahkunud ja uurime, kas nad täitsid oma programmi või mitte. See võtab aega vaid paar minutit.

Loengu materjal on pärit dr.Vetrovi astropsühholoogia ja signaturoloogia loengutest, mis toimusid Tallinnas, Riias ning S-Peterburis.

 

 

<<< back