Sündmused · 24. 10 Kylliki Neuman. 25.10 Igor Volke. 29.10 Alexis Varnumi töötuba 30.10 Kati Paeorg. 31.10 Heli Vaab.

11/10/2019 at 9:51 in Üritused

 

 

KUIDAS TULLA:

AIME KLUBI asub VÄRVI 5/ LAKI 12 , A korpus 4 korrus.
Tuba A- 402. Lifti vastas.

 

GPSiga tulijal soovitan sisestada aadressi VÄRVI 5. Maja on suur ja tal on 2 aadressi. Värvi 5 ja A uks.

 

Parkimine tasuta ja kohti jagub kõigile.

 

Bussiga: Laki peatus KADAKA TEEL. Bussid 16 ja 33. Ja siis tule mööda Laki tänavat sirge lõpuni.( Norma majast mööda. ) Tänav teeb kurvi vasakule. Esialgu meie maja ei paista. Näed 5- kordseid kortermaju. Need on tegelikult meie maja akna all :)

 

MUSTAMÄE TEEL Löwenruh bussipeatus. Bussid 16, 26, 26A ja 33. Trollid 1 ja 5.
Bensiinijaama kõrvalt tuleb Forelli tänav. Mööda seda lõpuni Laki tänavale. Paremat kätt teeb tänav kurvi. Esialgu meie maja ei paista. Näed 5- kordseid kortermaju. Need on tegelikult meie maja akna all :) Tule edasi :)

 

Õismäelt tulev kergliiklustee on otse maja kõrval.

 

Paldiski mnt. kaudu tulijatele sobib Veskimetsa tee, või Humala tänav.

 

 

 

 

31.10 UUS Heli Vaab uue loengusarjaga- Kodu energeetika.

Sul on võimalus õppida ise oma kodu sisekujundajaks. Luua oma kodu selliseks, et tekiks tunne, justkui ei tahaks üldse kodunt välja minna ootus, millal saaks juba omati kord koju tagasi.

See on tõeline kodutunne.
Selleks et omale niisugune kodu luua, on sul võimalus õppida kasutama iidseid klassikalise Feng Shui teadmisi, mis arvestavad kompassi suundi ning erinevatele pereliikmetele kasulikke ilmakaarte suundi. Kujundad kodu nii, et kõigil pereliikmetel oleks kodus turvaline ja hea.

 

Mida me siis teeme:

 

analüüsime ümbrust, kus meie kodu asub;
vaatame oma kodu väljastpoolt;
jagame kodu sektoriteks kompassi suundade järgi ja räägime nendest;
kõrvaldame negatiivid meie kodust;
vaatame inimesi, kes meie kodus elavad ja mis oleks neile parim;
leiame värvid ja kohustuslikud harmonisaatorid;
teeme oma kodu harmoniseerimise;
kui kodu energeetika on korras, aktiviseerime selle;
kui kodu on „ravitud", teeme aktiviseerimise korrektsiooni, mille käigus kõrvaldame kõik harmonisaatorid;
naudime ja imetleme tehtut!
Ja alles nüüd on sinu kodus õige energiate liikumine ja sa naudid seal olemist, vaatamata sellele, kui suur või väike sinu kodu on. Ükskõik, kas elad tillukeses korteris või luksuslikus majas – nüüd oled seal tõeliselt õnnelik.

 

Ja seda tegid sa ise!

 

Kas oled valmis seda kõike õppima!

 

Koolitussari on 3 osaline

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis PALUN registreeru mulle kirjutades. Koolitus toimub mõistliku osalejate arvu korral. Aitäh.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval , 31.10 kl.18.00 - 20.00

 

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

 

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

30.10  UUS Kati Paeorg. RTT ehk. kiire muutuse teraapia.

Teeme seda sellel õhtul rühmateraapiana. Enesekindlus ja oma soovide saavutamine.

Õppinud on Kati  UK parimalt terapeudilt Marisa Peerilt

Sessioon on nii võimas, et inimene saab selgelt aru, millistesse lapsepõlve sündmustesse tema sünniga kaasa saadud 100% enesekindlus kinni jäi. See on 60% transformatsioonist. Selleks, et lõplikult ja alatiseks uued ja toetavad ja edasiviivad uskumused oma enesekindlusest kinnistada, kuna aju õpib korrates, on oluline kuulata enesekindluse audiot 21 päeva järjest. Kuna audio mõjub alateadvusele, audio alguses on alati hüpnoosi viiv lühike sissejuhatus, siis on seda väga mugav enne uninumist kuulata, ei juhtu midagi kui magama jäädakse. Alatedvus ei maga ehk töötab alati.
Muutus saab toimuda 3-l moel: koheselt või retroaktiivselt, so üks päev vaatad tagasi ja saad aru et sa oled muutunud ja reageerid teisiti ning kolmandaks kumulatiivselt, st järest vähem ja vähem reageerid asjadele, mis enne ärritasid või järjest rohkem ja kergemini teed asju mis enne tundusid keerulised.

Audiot ei pea ostma, kuid see on väga soovitav ja tasuks olen planeerinud 49 eurot inimese kohta. Audiot on nii meeldiv kuulata, et parimat moodust enda muutmiseks on raske ette kujutada, alateadvus hakkab ise meie kasuks tööle. Audiot saab alati ja igal ajahetkel uuesti kuulata, kui keegi tunneb, et nüüd tahan ennast eriti tugevasse vormi viia. Siiski, kui uued uskumused on alateadvuses, siis inimene hakkab nende najal ennast alati ise toetama.

 

Edastamise vorm on kas audiofail e-mailile, või WhatsApp-i või Messengeri, kuhu klient soovib. CD-d ei paku. Seega audio soovijas peavad andma oma e-maili aadressi, või oma Messengeri nime või telefoninumbri, et WhatsApp-i teel audiofail saata.

 

Kati enda kohta :

Kes ma olen ja miks minust sai coach? Olen naine, kes huvitub elust ja soovib paremini aru saada, kuidas rohkem rõõmu oma ellu tuua. Coach sai minust põhjusel, et coaching täidab minu puhul rohkemal või vähemal määral kõiki kuut inimese põhivajadust*. Anthony Robbins ütleb, et kui miski täidab sinu kolme põhivajadust, siis oled sõltuvuses. Minu puhul on täidetud kõik kuus, seega mul ei ole pääsu Kasutan inglisekeelset sõna coach põhjusel, et eestistatud versioon koots on minu hinnangul inetu kõlaga sõna. Kui eestistada, siis tuleb luua sõnale ka ilus kõla. Ilu on muidugi vaatja silmades Kuus inimese põhivajadust, et tunda ennast terviklikuna ja hästi, minu isiklik tõlgendus: Kindlustunne (Certainty/Comfort) Kindlustunde annab meile miski, millele saame alati loota. Coachingu õppimine ja praktiseerimine annab mulle järjest suurema kindlustunde, et leian olukordadele järjest lihtsamalt lahenduse. Saan aru oma soovidest. Näen teed, kuidas oma soove täita. Saan teha tööd vajamata ühtegi teist vahendit peale selle, mis mul juba olemas on - oma aju. Tean, mis teeb mu tuju heaks ja toob rõõmu. Vaheldus (Uncertainty/Variety) Iga sessioon kliendiga on uus. Ma ei tea kunagi, mida klient arvab või soovib. Minu töö on leida kliendile parim strateegia tema soovide täitumiseks, et klient ise leiaks oma täpsed soovid, mõtted ja tee nendeni ning seda ilma emotsionaalset valu tundmata. Väärtus (Significance) Ma tunnen ennast vajalikuna kui saan teha tööd, mis toob rõõmu ja terviklikkuse tunnet teiste inimeste ellu. Armastus ja ehe kontakt teiste inimestega (Love/Connection) Coachingu sessioone saab teha vaid täielikult hetkes olles. Ehe kontakt tekib vaid avaltult ja ilma hinnanguteta teist inimest kuulates. Nendel hetkel tekib minu jaoks väga oluline eheda kontakti tundmise tunne. Areng (Growth) Iga sessioon on areng, sest ta on kordumatu. Kuigi inimvajadused on kõigil sarnased, siis tee nende saavutamiseks on igal inimesel erinev. Mina arenen iga sessiooniga, et paremini aidata oma kliente. Panustamine (Contribution) Iga kord kui klient jõuab äratundmiseni, tal tekib ahhaa moment, tunnen mina, et olen panustanud. Ma armastan neid hetki. *THE 6 HUMAN NEEDS FOR FULFILLMENT BY CLOE MADANES

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Kolmaäeval , 30.10 kl.19.00 - 21.00

18.55 lõpetan toas pilatese tunni andmise, siis saate tuppa.

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

29.10 Alexis Varnumi töötuba " Sõnumid Universumilt"

 

Mul endal tekivad vahel küsimused, millele ise vastust välja mõelda ei oska. Nii tuligi idee, et teeme Alexisega küsimuste ja vastuste õhtu. Vastused- sõnumid Universumist.

 

Alexis:

Kanalduste ja sõnumite saamiseks, kasutan kolme kaartide pakki.

Üks kaartide pakk on nimetusega "Reaalsuse kontroll" ühest poolest võib tunduda kui lõbus mäng, kuid aitab näha ennast eemalt. Mängu küigus saab informatsiooni enda kohta, kuidas inimesed teadlikult või mitte näevad Sind eemalt. Mida nad Sinust mõtlevad.

Teine kaartide pakk on minu kallatide pakk ja saab vastused küsimustele, mis on hetkel Sulle olulised.

Kolmas pakk on metamarfoorilised kaardid , ms aitavad mõista mingit situatsiooni Sinu elus. Miks see on tekkinud ja mida tahab sulle õpetada. Loodan, et saad vastused enda küsimustele.

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Teisiäeval , 29.10 kl.18.00 - 20.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

 

25.10 UUS .Klubil külas Igor Volke. Räägime Maast ja Kuust ja paljust muust :)

Kutsusin klubisse külla Igor Volke. See on pisut teistsugune õhtu, kui sa võib- olla oled varem tema loengutel käinud.
Mida rohkem on mul klubis juttu energiatest, kanalitest, suhtlemisest maavälistega, seda enam teada tahaks saada.
Eelmine kord rääkis Volke portaalidest ja kus nad Maal asuvad. Miks siin käiakse jne. Igatahes nii huvitav oli, et palusin tal uuesti tulla. Andsin talle peaaegu vabad käed :) , aga palusin kindlasti rääkida Kuust.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Palun registreeru mulle kirjutades. Aitäh.

TOIMUMISAEG: Reedel , 25.10 kl.18.00 - 21.00

 

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

 

OSALUSPANUS: 30.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

 

 

24.10 Kylliki Neumani Hingedeaja töötuba. Takistuste eemaldamine.

On Hingedeaja kaduneljapäev. Hingedeaeg on aeg, mil loor maailmade vahel on õhem ja meil on kergem ühendust võtta oma esivanematega. See on aeg, mil meie esivanemate hinged toetavad meie tegemisi ja et on kaduneljapäev, siis just lahti ning minna laskmisi. Et saaksime oma elus uue energiaga edasi minna.

Nüüd on kasulik küsida endalt, kas on mul elus takistusi, mis ei lase mind elada voolavuses, südamesoovide täitumise poole liikudes.

Mis võiksid need takistused olla?

Kas on nad seotud kuidagi pereliiniga või mu vanematega?

Sel korral püüamegi ühendust leida oma toetajate-esivanematega, kes võiksid meid aidata suguvõsa toetava eluvoolu taastamisel läbi meie. Selgitame oma elu aspekte, mis vajavad lahti laskmist meditatsiooniga ja saame selleks juhatust konstellatsiooni disainide kaudu.

Kylliki Neuman, MFT
Individual and Relationship Therapy, Spiritual Counseling, Systemic Constellations

372.5698.4743
Tallinn, Estonia

310.633.0794
Santa Monica, CA 90404
www.kyllikineuman.com

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Palun registreeru mulle kirjutades. Aitäh. 

TOIMUMISAEG: Neljapäeval , 24.10 kl.18.00 - 21.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 40.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

<<< back