Sündmused · 23.04 Lille Lindmäe ja Priit. Ühe teemana suhtlemine valgusolenditega. Valguse DNA meditatsiooni teeme kindlasti.

18/04/2019 at 11:30 in Üritused

 

23.04 Lille Lindmäe ja Priit. Ühe teemana suhtlemine valgusolenditega.

Valguse DNA meditatsiooni teeme kindlasti.

"Olles avastanud oma anded ja need kasutusele võtnud, hakkab teie tee teid kandma"

Lille Lindmäe

Alati võid teha ette oma ettepanekuid,saates need mulle ja ma edastan Lillele ja Priidule.

Üks ettepanek on tulnud:

19.04 avaneb Ingliportaal. Mis jääb avatuks 05.05- ni. Tehti ettepanek, et kas Lille räägiks suhtlemisest nähtamatu maailmaga. Lille oli nõus ja nii ongi ühe teemana sellel õhtul suhtlemine valgusolenditega.

Ma kõik tajume, et meie ümber on midagi veel... Midagi silmaga nähtamatut. Midagi käega mitte katsutavat. Aga ometi teame, et nad on seal.

Kuidas valgusolendite kohalolekut tajuda ja kuidas nende märke lugeda, seda soovitab Lille Lindmäe, kes on aidanud terveneda tuhandetel inimestel ja kellega kohtumist ootavad alati need, keda huvitavad inimese hinge, vaimu ja keha seosed ning tavainimese silmale nähtamatu maailm?

On veel mõtteid ? Kirjuta mulle .

Need, kes on Lille loengul käinud, teavad ( osad ka näevad), et Lillega on alati kaasas suur hulk valgusolendeid. Mõned tajuvad justkui keegi sasiks peas. Mõnel tuleb loengu aeg otsatu helguse ja õnnetunne peale. Meie kõigiga tegeletakse, kas sa seda siis tajud, või mitte. Kõik osalejad saavad valgusteraapiat. Ruumi energiatase alati tõuseb ja sellest saavad mõjutatud kõik ruumis viibijad.

Lille Lindmäe
on ülitajur, bioväljade tikkija ja ley-liinide meister.

Lille on ka liinimeister ehk inimene, kes oskab luua, korrastada ja parandada planeet Maa ley-liine. Need oskused tulenevad spetsiaalsest informatsioonist, mis asub tema bioväljas ning kosmilisest abijõust, kellega Lille pidevas ühenduses on.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 23.04 kl.18.15- 20.45

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- (saab tasuda sularahas kohapeal).

 

 

<<< back