Sündmused · 20.11 suure austusega teatan, et klubis külas minu shiki meetodi õpetaja- sensei Tadao Kawahara.

05/11/2018 at 10:28 in Üritused

 

T 20.11 tuleb klubisse külla minu jaapani shiki meetodi õpetaja. Sensei Tadao Kawahara.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Ta tutvustab enda loodud meetodit ja aitab määrata kõigile tema " kehatüübi". Õpetaja räägib head inglise keelt, aga on ka tõlge eesti keelde.
Shiki abil saab keha tasakaalustada ja energiataset tõsta.
Shiki meetod räägib sellest, et me kõik oleme sündinud 4 erineva kehatüübiga. Läänemaailmas nimetatakse neid A, B, C, D. Igal " tüübil" on oma iseloom, just talle sobivad spordialad, elukutse. Tüübist tuleb ka välja, kas oled kontsainimene, või peaksid eelistama madalaid jalanõusid. Naljaga pooleks, kas sulle sobib keha tasakaalustamiseks kiiktool, või võrkkiige. Liikumine ette- taha, või küljelt- küljele. Ehk keha tasakaalustamiseks on erinev liikumise suund. Mis on seotud sinu keskteljega.
Shiki tüübist tuleb ka välja, miks osad harjutused on sulle rasked, kui teine teeb neid mängleva kergusega. Shiki tüübi järgi saad teada, kas sul on keha esi, või tagakülje lihased tugevamad.
Nii lihtne see ongi. Teed teadmatusest valesid asju ja oled kogu aeg väsinud. Shiki meetodist lähtudes tegin enda antava pilatese tunni ümber. Läbi sisetunnetuse saab igaüks just tema keha tasakaalule sobiva trenni.

 

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 20.11 kl.18.00- 20.30

OLED OODATUD: Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

PARKIMINE TASUTA JA KOHTI JAGUB KÕIGILE.

KUIDAS TULLA BUSSIGA:
Laki peatus KADAKA TEEL. Bussid 16 ja 33. Ja siis tule mööda Laki tänavat sirge lõpuni.( Norma majast mööda. ) Tänav teeb kurvi. Esialgu meie maja ei paista. Näed 5- kordseid kortermaju. Need on tegelikult meie maja akna all :)

MUSTAMÄE TEEL Löwenruh bussipeatus. Bussid 16, 26, 26A ja 33. Trollid 1 ja 5.
Bensiinijaama kõrvalt tuleb Forelli tänav. Mööda seda lõpuni Laki tänavale. Paremat kätt teeb tänav kurvi. Esialgu meie maja ei paista. Näed 5- kordseid kortermaju. Need on tegelikult meie maja akna all :) Tule edasi :)

Õismäelt tulev kergliiklustee on otse maja kõrval.

Paldiski mnt. kaudu tulijatele sobib Veskimetsa tee, või Humala tänav.

 

<<< back