Sündmused · 16.10 Astrorännak. Kadri Kööbi.

30/09/2019 at 10:56 in Üritused

16.10 Astrorännak ehk enda energiavälja korrastamine meditatsioonis. 

Kõik räägivad, et sinu elu on paika pandud sünnihetkel. Planeetide seis jne. Kadri ütleb, et rännakule minnes, saad suhelda planeetidega ja seda seisu natuke " timmida". Sa ei pea isegi teadma, kus, või mis planeedid sinu mõjutajad on. Me tegeleme eluvaldkondadega ehk " majadega".

Kolmapäeval räägime armastusest, emotsioonidest, loomisest ja lastest. Kindlasti teeme rännaku viiendasse majja. Teeme rännaku, et vaadata, kuidas näeb välja minu ja lapse vaheline suhteruum ja korrastame ja loome seda suhteruumi.

Ja võtame igaüks ühe oma tugeva emotsiooni loonud kogemuse oma elust ning vaatame, mida sellega teha saab.

 

 

Eelmine kord vaatasime üksteise kodusid. Minu paariline ütles, et mul istub kodus suur valge jääkaru ja on eluga väga rahul :)

Mina sattusin vaatama ühe osaleja hingehaava. Sa ei kujuta ette, mis infot sealt tuli. " Hingehaav" igatses valget jänkut ja sooja jopet :)

 

Istume ringis toolidel ja Kardi juhendamisel võtame teemasid läbi, millega võiksime iseseisvalt " töötada". Täpsustan, et see ei ole muusikaga juhendatud meditatsioon. Vaid igaüks liigub omas tempos. Üks asi, mida Kadri tahab meile õpetada, on minna rännakule enda sisse igal hetkel ja igal pool. Paljud on harjunud ,et meditatsiooniks ehk rännakuks peab kuskil istuma, vaikuses :) , või siis mahe muusika ja keegi veel juhendab ka, mida nägema pead. Me õpime kuidas tajuda ümbrust, aga käia vastuseid vaatamas.

Iga rännaku vahel jagame ( kes tahab, kes kuulab) mida sa siis nägid, või tegid. Kuulates teisi, võid saada kinnitust, või leida lahendust, ka omadele teemadele.

 

KADRI :

Viies maja on loomingu, armastuse, emotsioonide ja laste maja.

Siin on meie väljakutseks vaba eneseväljendus. Ennast siiralt väljendades ma armastan, sest mina olen armastus. See on nii siis, kui see loob ilu ja harmooniat kui ka olukorras, kus minu siiras eneseväljendus loob hävingut ja kaost.

Inimese jaoks, kes ennast veel ei tunne on viies maja ängistuse ja frustratsiooni väljavalamise koht. Siis kuulub siia meelelahutus. Emotsioonid on meie tööriistad viiendas majas. Pinnapealsete emotsioonidega loome oma igapäeva kogemusi.

Sügavad emotsioonid hakkavad meid looma. Need sügavad ja tugevad emotsioonid justkui saeksid meid seestpoolt. Tegelased, kes suudavad meis esile kutsuda neid kõige tugevamaid emotsioone on meie hingele kõige armsamad.

Mingis mõttes on ka meie lapsed meie looming. Me anname oma lastele füüsilise keha ja keskkonna, kus suureks kasvada.

 

Ja veel tahaks  jõuda neljandale rännakule kellegi teise jaoks sõnumit tooma viiendas majas asuvalt planeedilt. Seega on vajalik sünnikaart. Kellel veel ei ole, andke  osalemiseks registreerudes varakult ette teada oma sünniaeg ja Kadri teeb teile sünnikaardi

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG:Kolmapäeval , 16.10 kl.19.10 - 21.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

<<< back