Sündmused · 16.02 Heiki koolituspäev. Ühe teemana DNA .

11/02/2019 at 10:54 in Üritused

Lille ja Heiki koolituste kuupäevad vahetusid. Lille ja Priidu koolitus toimub 23.02

Täsemalt leia info kuupäeva järgi.

 

 

 

16.02 Heiki energeetiline töötuba:

 

Teemasid tuleb jälle mitmeid.

Ühena " DNA "

 

Sellel korral käime lühidalt läbi, juba varasematel kordadel detailsemalt räägitud, seosed meile koolis räägitud matemaatika ja meid ümbritseva ruumi vahel. Selle miks helid meile mõjuvad ning kuidas saab helisid ja muusikat enda häälestamiseks kasutada. Need teemad räägitud jõuamegi selle korra põhiteema ehk DNA ja selle aktveerimise juurde. Praktilise poole pealt teeme kindlasti ka mõned teemaga seotud harjutused ja häälestused läbi.

 

Otsustasime, et teeme jälle laupäeval. Kõikvõimalike energeetiliste harjutuste tegemiseks on hea, kui oled välja puhanud.

 

Eelmine kord õppisime astraalrännakut. Kehast väljumist ja tagasitulekut. Pärast võrdlesime nähtud situatsioone.

 

Ja korraga ilmutas ennast draakon. Päris mitmele inimesele :) Ja Heiki reaktsioon oli " Ah sellepärast oli mul tunne, et täna tuleb teha Draakonite kanalite pühitsus :) " Anti märku, et kohaletulnutele on seda vaja, või peaks ütlema, et ju olime selleks valmis.

 

Tegime edale ka kaitsva Krati . Nüüd tuleb ta olemasolu meeles pidada ( muidu läheb passiivsesse olekusse ) ja talle "tööd" anda. Näiteks hetkel haiguste pisikute eest kaitsmine.

 

Nii need teemad tekivadki. Plaanime üht ja keset loengut tuleb midagi täiesti uut. Teemasid, mida Heiki valdab, on väga palju.

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

 

TOIMUMISAEG:Laupäeval, 16.02 kl.13.00- 19.00

 

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

 

OSALUSPANUS: 45.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

 

<<< back