Sündmused · 14.06 Heiki energeetiline koolitus.

26/05/2019 at 19:43 in Üritused

 

14.06 Heiki energeetiline koolitus.

 

Eelmine kord tegi Heiki (ühe asjana ) meile Teadvuse avardamise praktikat. No seda ma palusin seekord korrata.
Esiteks on muutunud olukordadele lahenduste leidmine. Kui varem tundus, et probleemile, ( ehk vastuseta küsimusele ) on ainult üks lahendus. Siis nüüd avab teadvus nagu lehviku. Ma näen kümmet võimalikku lahendust.
Ja protsessi käigus muutus nägemine. Kes on mul klubis käinud, teavad, kaugel asuvad tegelikult Stroomi ranna tornmajad. Me lugesime nende majade aknaid !!!
Sellepärast tahangi korrata, et selline nägemine võikski jääda. Selleks tuleb seda korduvalt ja korduvalt avardada.

 

 Heiki kirjeldus reedeseks koolituseks:

Teeme uuesti läbi eelmine kord proovitud teadvuse avardamise praktikat, aga kasutame seda seisundit sellel korral natuke teisemal moel. Need kes olid eelmine kord kohal saavad soovi korral ka jagada oma kogemusi nendega vahepeal toimunud muutustest. Vaatame koos mõnda esinemist Eurovisioonilt ja räägime sellest mida näidati, aga mis jäi ehk esmalt teil märkamata. Keskseks teemaks on sellel korral aga elumõte ja sellega seoses langemine ja ülestõusmine. Arutleme teemal mis see elumõte olla võiks ja miks mõned eelistavad languse teed minna, teised aga soovivad ülestõusmiseni jõuda. Nagu tavaks juba saanud teeme ka mingeid harjutusi praktilise poole pealt ja näitan lisaks ka mõne huvitava video, mida olen kas varem lubanud teile näidata või on see lihtsalt teemal millest olete ehk kuulnud aga pole ise midagi sellist veel nägema juhtunud.

 

 

 

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Reedel , 14.06 kl.18.00- 23.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 45.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Loengut ja kanalite pühitsusi.

Millised kanalid just täpselt, selgub loengus. Heiki valib osa teemasid kohapeal läbi tunnetuse, vastavalt kohaletulnute vajadustele.

Vaheaegadel suupisteid. Selleks, et ma ikka teaks, palju neid vaja on, anna mulle oma osalemisest varem teada. Aitäh.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

Heiki teadmised erinevad neist tavapärastest loengutest, mida kuulanud olen. Tal lihtsalt on teistsugust infot ja väga avardav silmaring.
Heiki loengul on üks hästi tore traditsioon tekkinud. Kõik jagavad oma teadmisi. Sellepärast alati nii pikalt lähebki. Ehk mitu erinevat loengut justkui ühes.
Mitmed teemad tekivad kohapeal vastavalt küsimustele.

 

Heiki on mul klubis juba korduvalt käinud. Iga koolitus on iseseisva teemaga. Isegi, kui ei ole ennem osalenud, võid ikka tulla.

Iga kord on nii loenguosa, kui ka praktikat.

Mida oleme juba teinud. Toon mõned näited.
Heiki juhendamisel käisime astraalrännakul. Oleme teinud tavalise teega katseid, kuidas sa oma energiaga mõjutad kõike, mida puudutad.
Heiki on rääkinud kõrgematest tsivilisatsioonidest.
Kuidas tõsta energia taset. Õpetanud praktilisi vahendeid.
Ja mitme energia kanali pühitsused.

 

<<< back