Sündmused · 10.09 Kadri Kööbi. Astrorännak. Meditatsioon oma astroloogilistes " majades".

29/08/2019 at 16:53 in Üritused

 

10.09 Kadri Kööbi. Astrorännak. Meditatsioon oma astroloogilistes " majades".

Kõik räägivad, et sinu elu on paika pandud sünnihetkel. Planeetide seis jne. Kadri ütleb, et rännakule minnes, saad suhelda planeetidega ja seda seisu natuke " timmida".

Kadri räägib meile kõigepealt kuidas suhelda oma planeetidega. Näiteks saad küsida, et mida Pluuto vajab :) Milline ta sinu nägemuses välja näeb.

Iga planeet esindab mingit eluvaldkonda sinu elus. Isegi, kui sa midagi ei " näe", võib sul tulla teadmine, mis vajab korrastamist.

Istume ringis toolidel ja Kardi juhendamisel võtame teemasid läbi, millega võiksime iseseisvalt " töötada". Täpsustan, et see ei ole muusikaga juhendatud meditatsioon. Vaid igaüks liigub omas tempos. Üks asi, mida Kadri tahab meile õpetada, on minna rännakule enda sisse igal hetkel ja igal pool. Paljud on harjunud ,et meditatsiooniks ehk rännakuks peab kuskil istuma, vaikus :) , või siis mahe muusika ja keegi veel juhendab ka, mida nägema pead. Me õpime kuidas tajuda ümbrust, aga käia vastuseid vaatamas.

Iga rännaku vahel jagame ( kes tahab, kes kuulab) mida sa siis nägid, või tegid. Kuulates teisi, võid saada kinnitust, või leida lahendust, ka omadele teemadele.

Eelmine kord pakkus Kadri välja, et ennast võid korrastada, nagu maja. Lammutad maha- ehitad uue. Või teed suurpuhastuse. Üks naine arvas, et temal küll midagi välja ei tulnud. Ei mingit maja. Hoopis palgid pani rannas põlema :) Vot selleks ongi hea, et ei ole juhendatud meditatsiooni. Kõigil ei tule kujundid sama moodi ja liigume erinevas tempos. Toas on energia aktiivne ja kõigil tuleb oma " film".

Plaanis on teha sellised lühemad " tööd". Mida vilunumaks saame, seda pikemaid rännakuid saame teha. Eelmine kord olid kohale tulnud nii juba kogenud mediteerijad, kui ka täiesti esmakordne.

Ja Kadril on plaanis õpetada meid tulevikus seda ka teisele tegema.

Tean, et Kardi teeb ka personaalseid Astrorännakuid üks- ühele. Mina pakkusin välja, et teeme väikese ühise grupiga. Tema juhendab ja igaüks müttab oma " astroloogiliste majadega"

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Teisipäeval , 10.09 kl.18.00- 20.30

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda kohapeal sularahas.

 

 

<<< back