Sündmused · 07.11 Astrorännak ehk enda energiavälja korrastamine meditatsioonis. Seekord sinu "loomise maja ".

01/11/2019 at 8:21 in Üritused

07.11 Astrorännak ehk enda energiavälja korrastamine meditatsioonis. Seekord jätkame enda elu " loomise valdkonnaga ". Loomise " maja on nii suur valdkond, et sellega saab tegeleda mitu korda. 

Sa võid tulla ka siis, kui ennem osalenud ei ole. Isegi mediteerimise oskus ei ole vajalik. Kadri juhendab, mida tegema hakkame ja tuppa tekkinud " väli " aitab kaasa.

Kõik räägivad, et sinu elu on paika pandud sünnihetkel. Planeetide seis jne. Kadri ütleb, et rännakule minnes, saad suhelda planeetidega ja seda seisu natuke " timmida". Sa ei pea isegi teadma, kus, või mis planeedid sinu mõjutajad on. Me tegeleme eluvaldkondadega ehk " majadega".

Neljapäeval räägime armastusest, emotsioonidest, loomisest ja lastest. Kindlasti teeme rännaku viiendasse majja. Teeme rännaku, et vaadata, kuidas näeb välja minu ja lapse vaheline suhteruum ja korrastame ja loome seda suhteruumi.

Ja võtame igaüks ühe oma tugeva emotsiooni loonud kogemuse oma elust ning vaatame, mida sellega teha saab.

Eelmine kord vaatasime üksteise kodusid. Minu paariline ütles, et mul istub kodus suur valge jääkaru ja on eluga väga rahul :)

Mina sattusin vaatama ühe osaleja hingehaava. Sa ei kujuta ette, mis infot sealt tuli. " Hingehaav" igatses valget jänkut ja sooja jopet :)

Istume ringis toolidel ja Kardi juhendamisel võtame teemasid läbi, millega võiksime iseseisvalt " töötada". Täpsustan, et see ei ole muusikaga juhendatud meditatsioon. Vaid igaüks liigub omas tempos. Üks asi, mida Kadri tahab meile õpetada, on minna rännakule enda sisse igal hetkel ja igal pool. Paljud on harjunud ,et meditatsiooniks ehk rännakuks peab kuskil istuma, vaikuses :) , või siis mahe muusika ja keegi veel juhendab ka, mida nägema pead. Me õpime kuidas tajuda ümbrust, aga käia vastuseid vaatamas.

Iga rännaku vahel jagame ( kes tahab, kes kuulab) mida sa siis nägid, või tegid. Kuulates teisi, võid saada kinnitust, või leida lahendust, ka omadele teemadele.

KADRI :

Viies maja on loomingu, armastuse, emotsioonide ja laste maja.

Sel korral tegeleme viienda maja valdkonnas loomisega. Me oleme loova väe kandjad. Kuidas me ennast näeme maailmas positsioneerimas, sellest sõltub paljuski, mida me selle loova väega teeme. Kas kasutame seda oma elu loomiseks või anname ära. Me sünnime maailma puhta olemusena. Kas oleme suutnud oma olemust puhtana hoida elu vältel või nutab meie olemus sisemise lapsena kusagil sügaval peidus. Teeme rännaku sisemise lapse juurde, õpime teda tundma ja vajadusel puhastame ja tervendame oma suhte temaga. Viienda maja valdkonnas on meie eesmärk luua oma puhtast olemusest lähtudes. Oma puhtas olemuses oleme me mõjutamatud ja realiseerime ainult enda soove. Sel korral vaatame oma soove kriitiliselt üle ja teeme läbi loomise rännaku.

Seega on vajalik sünnikaart. Kellel veel ei ole, andke osalemiseks registreerudes varakult ette teada oma sünniaeg ja Kadri teeb teile sünnikaardi

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG:Neljapäeval , 07.11 kl.18.00 - 21.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

<<< back