Sündmused · 04.09 Marika Kuusiku loeng : " Meie kaitseinglid, ehk kust tuleb meile abi." 05.09 Alexise töötuba. " Hetkel oluline ! Häälestusega lood tuleviku vundamendi ".

29/08/2019 at 16:51 in Üritused

 

05.09 Alexise töötuba. " Hetkel on väga oluline õige häälestumine. Tuleviku vundamendi ladumine".

 

Alexis kirjutab nii:

Armsad sõbrad! Selle aasta september on aktiivne. Palju jõudu ja energiat. September algab koos Kuu kasvuga ja ees meid ootab sama võimas Täiskuu. See kuu on traditsiooniliselt pühendatud saagile. Me teeme järeldused, analüüsime ja hakkame tasapisi valmistuma talveks.

Täna alanud nädal on suunatud läbielatud teadvustamisele ja samas ka aktiivsele tegevusele. Algab globaalne aktiivsus mis puudutab pikaajalisi plaane, millega tuleb kiirelt tegeleda ja ka neid projekte kus on vajalik koostöö teiste inimestega ja ka pisemad ülesanded võivad muutuda suureks ettevõtmiseks. Üldiselt on palju vastutust, julgust ja soovi olla võitja.

 

Töös ja tegevuses võivad tekkida mingid uued tingimused. Sageli see võib olla sündmused mis annavad jõudu ja innukust. Tekkib soov joosta edasi ka siis kui tegemist pole palju. Sa isegi ei märka kuidas saad hakkama ülesannete kuhjaga.

 

Tasapisi tuleb raha, tagastatakse vanad võlad, antakse preemiat, autasud, kingitused. Kuid samas tuleb tagastada võlad selleks, et säiliks finantsiline edu, hea on panna kõrvale mingi raha ja pole tähtis summa vaid fakt, et paned raha ümbrikusse või panka. Tore kui see raha koguneb järgmise kevadeni. Praegu on hea osta seda, mis on vajalik talvel.

 

Suhetes tas tekkivad raskused. Tähtsad otsused on juba vastuvõetud, kuid isiklik elu vajub tagaplaanile ja ette tulevad äri või töö kontaktid. Inimesed on teineteisest eemal on rohkem tegutsemist, puudub romantika. Uutes tutvustes võib tekkida ükskõiksus, keegi kedagi kutsub kohtingule aga huvi puudub või kohtingul arutatakse tegevuse plaane. Kui kontakt on loodud, siis see ka jätkub, oska olla kannatlik ja oota. Praegu kontaktid on sellised, mis suudavad muuta Sinu elu, seega midagi ei peagi kiirelt arenema.

 

Tervis sõltub sellest, kuidas oled endasse suhtunud alates kevadest, kuidas hoolitsesid, kuidas oled söönud ja joonud, kuidas puhanud. Iga inimene saab tunda millel ta oma kehas pole tähelepanu pööranud ja millega tuleb kohe tegeleda. Sellel nädalal võivad valutada musklid nagu oleksid teinud rasket sporti. Igas elu aspektis jälgi oma emotsioone, praegu see on parim abistaja, eriti siis kui midagi toimub. Tea oma sihid, mine edasi ja Sinu teel puuduvad takistused. Naudi sooja sügist.

 

Soovin Sulle toredat nädalat, hea meeleolu, rõõmu, aktiivsust, innukust, tervist, armastust, edu, raha ja õnne!

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Neljapäeval , 05.09 kl. 18.00 - 20.00 

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

 

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

 

04.09 Marika Kuusiku loeng :

" Meie kaitseinglid, ehk kust tuleb meile abi."

Tule kohale 19.00. Lõpetan toas pilatese tunni andmise 18.55 Kiirelt toolid paika ja saamegi alustada.

Valge Kuu ehk Selena paiknemine sinu kaardis.

Vastavalt sünniaegadele on igaühel " oma Valge kuu". Marika annab kõigile ka vastavad tabelid. Siis hea ka teiste seise vaadata.

Veelgi täpsemalt saad enda asjadest aru, kui vaadata sinu sünnikaarti.

Kellel veel ei ole oma sünnikaarti tehtud ( saad ka ise arvutis teha, sisestades täpse sünniaja koos koha ja kellaajaga )

Või teeb sulle Marika

TÄHELEPANU Kes tahavad oma kaarti saada ja juba suguvõsa karmas vaadata, siis võiks Marikale saata oma andmed 1-2 päeva enne loengut - marika.kuuseke@gmail.com

MARIKA : Saadan kaardid e-maililie (et oleks tasakaalus- see on ka tasuline 1€ kaardi eest, kui oma ja suguvõsa karma kaart, siis 2€). Püüan siis samamoodi, hästi lühidalt 1 loenguga ära rääkida meie kaitseinglitest, kust tuleb meile abi. Samasugune tabel olemas, nagu Musta Kuuga. Päikest, Marika

Mina kuulan Marika karmaloenguid juba mitmendat korda. No aina huvitavamaks läheb, sest ilmselt oskan juba seoseid luua.

Viimane loeng rääkis Marika meie Mustast kuust ehk meie talentidest. Hästi huvitav oli. Marika võttis kõik 12 kuud läbi kompaktselt ja ainult olulise. Ajasin aga näpuga tabelis järge ja vaatasin kogu oma tutvusringkonna talendid üle. Nende omad, kelle sünnipäev peas oli. No nüüd sott selge, miks mõni käitub, nagu ta käitub :)

Ootan juba huviga järgmist loengut .

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Kolmapäeval , 04.09 kl.19.15 - 21.45

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

<<< back