Sündmused · 04.01 klubis on külas Heiki. Sinu elu mõjutavad egregorid. Vaatame tulevikku. Meid mõjutavad energiad.

01/01/2019 at 15:20 in No category

04.01 Heiki õhtu. Sinu elu mõjutavad egregorid. Vaatame tulevikku. Mis on juhitud meditatsioon.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Reedel, 04.01 kl.18.00- 21.30

OLED OODATUD: Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

Heiki pakkus ühe õhtu teemana meditatsioon:
Räägin mis asi see meditatsioon siis on ja kuidas end sellesse seisundisse viia. Miks on lihtsam seda seisundit saavutada juhitud meditatsioonina, kui ise toimetades. Kavas on teha paar juhitud meditatsiooni ja loodetavasti läheb meil nagu vene muinasjutus "Läheme sinna - ei tea kuhu, tooma seda - ei tea mida, tagasi tuleme kuningriigiga". Nagu tavaks saanud teen kõigile ka ühe tervenduse.

 

Rääkisime hiljuti Heikiga egregoridest. Küsisin Heikilt, et kas tema oskab õpetada, kuidas egregoriga toime tulla :) Kõige lihtsam näide. Kutsun klubisse esineja. Tuntud ja huvitava. Ja korraga on tunne," et miski ei lase" teda mulle klubisse.

Heiki vastus oli, et ju siis egregorid põrkuvad. Mu klubil on väga tugev egregor. Hoiab ja kaitseb klubis osalejaid. Kõik on energia. Iga esineja toob klubisse oma energia ja me saame seda kogeda loengu aeg.

Meil kõigil on pere, kodu, suguvõsa, sinu töökoha jne. egregor. Energia kogum, millesse sa kuulud ja mis sind mõjutab. Palusin Heikil jagada oma teadmisi selles vallas.

Uue aasta alguses on ikka komme ennustada tulevikku. Kes laob kaarte, kes valab tina. Tehakse erinevaid rituaale. Heiki oskab teha juhitud rännakut tulevikku. KUI kohaletulnutel tekib tunne, et võiksime käia korra tulevikku piilumas, siis me Heiki juhendamisel seda ka teeme. Seda otsustame osalejatega loengus. Või anna mulle juba varakult oma soovist teada.

Ja nagu ikka, tuleb kindlasti veel teemaid, aga need tekivad loengu käigus. Vastavalt kohaletulnutele.

 

<<< back