Sündmused · 03.03 Klubil külas Feng Shui õpetaja Janno Seeder.

16/02/2015 at 14:41 in Üritused

03.03 Klubil külas Janno Seeder.

Feng Shui õhtu

Kell 18.00- 21.00

Osalustasu 15.- eurot. ( kohapeal sularahas).

Olete oodatud Aime Klubis Kadaka tee 113a/1 II korrusel.

Õpime, kuidas panna ruum alanud Kitse aastal ennast ja oma eesmärke toetavalt toimima.

Palun anna oma osalemisest teada aimeklubi@gmail.com

Käisin Siret ja Janno Seedri korraldatud Kitse aasta alguse tähistamise õhtul. Väga lõbus ja  õpetlik õhtu oli. Mina ise kasutan Feng shui tehnikat juba 14 aastat, aga pean tunnitama, et õpin uusi nüansse ikka veel. Näiteks ma ei teadnud, et erinevatel aastatel toovad sulle õnne, raha ja rahulolu hoopis erinevad baguad ( sektorid). Tavaliselt on uksest kõige kaugemas vasakus nurgas raha nurk. Tuleb välja, et sellel aastal tuleb hoopis kõrvalt bagua aktiveerida. Rahanurka tuleb panna valge tiigri pilt. Palusin Jannot, et ta meie õhtule ka Feng shui sümoleid ja  amulette kaasa võtaks. Soovi korral saad endale ka osta.  Mina soetasin endale punase kassi pildi rahakoti vahele:)

Väike väljavõte Seedrite Kitse aasta kohta. 

Pikemalt loe http://www.interdeko.eu/blog/2015/02/04/kitse-aasta-aktiveerimine-bagua-kaupa/

KITSE AASTA ENERGIA ANNAB TEADA, et eelnevad aastad on olnud rahutud ja eesootav tööpõld pole kerge. Üles kerkivad varemolnuga, minevikuga seotud energiad ja nendega tuleb tegeleda, tasakaalustada, rahustada, suhelda ning vajadusel ka leppida.

Sel aastal ei ole kindlasti igav ja on võimalik pöörata minevik enda heaks tööle või teha hoopis oma elus ja valikutes kannapööre. Kui oled otsustanud oma ellu muutust tuua, siis Kitse aasta on selleks parim aeg. Loomulikult pole teekond iseendani väike pööre, vaid enda elu ja iseennast tasub näha kui tervikpilti ja vaadata iseennast läbi 8 eluvadlkonna ehk bagua tsooni.

Uurime ennast ja oma eesmärke läbi 8 eluvaldkonna ja toetame ning vajadusel kaitseme neid valdkondi, mis on hetkel meie elus või uue elutee loomisel olulised ja vajalikud. Aasta jooksul, kui vajadus muutub, võib ka bagua tsoonide toetamist/aktiveerimist muuta.

 

Feng shui eesmärk on hea enesetunde saavutamine. Hea enesetunde üks oluline kriteerium on ilus, mugav ja turvaline RUUM. Loomulikult on rahulolu hind ja tulemus igaühe jaoks erinev ja see sõltub eelkõige meie isiklikest eelistustest, vajadustest ja sisetundest. Kuidas saavutada hea enesetunne? Vaatame lähemalt ruumi energiamängu ja seda läbi feng shui prisma.
Vaatame kuidas luua tegevuse iseloomule vastav ruum. Praktilised näited ja harjutused.

Inimene on ise oma teejuht ja heaolu autor, kui ta vaid seda tahab!

<<< back