Sündmused · 03.01 Heli Vaab. Sinu kodu välisuks on väga oluline sinu edu ja õnnestumiste jaoks. Värv, asetus, numbri olulisus jne.

18/12/2018 at 12:48 in Üritused

  03.01 Heli Vaab. Sinu kodu välisuks on väga oluline sinu edu ja õnnestumiste jaoks. Värv, asetus, numbri olulisus jne.

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

 

Need, kes on Heli loengutel käinud, teavad, et iga kord tuleb erinevat infot veel lisaks. 

 

Inimese edu on see, kuidas me kulgeme läbi elu. Meid mõjutavad erinevad aspektid. Õnneks, vaadeldes, arvutades ja teadmisi omades, on võimalik seda mõjutada.
Ühe teemana vaatleme selles loengus meie kodu välisust. Välisuks mõjutab kõiki selles kodus elavaid inimesi, sest just välisuksest tuleb koju maksimaalne energia. Heli räägib, kuidas välisukse kaudu koju tulev energia aitab taastuda päevasündmustest ja loob sinu heaolu. Aga... kas see energia üldse saab siseneda sinu koju ? Kas sisenev energia on üldse hea ? Heli õpetab, kuidas teatud nippidega kõik heaks teha.

Eelmiste loengute põhjal võin öelda, et lisateemad tulevad ka. Helil on väga palju teadmisi, mida meiega jagada. Mõnikord tekib mõnest osaleja küsimusest terve eraldi loenguosa :)
Heli Vaab on 9. astme ruuni meister, druiidide ordu liige ja rahvusvahelise Feng Shui meistri Nadezda Bezpalova õpilane.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 03.01 kl.18.00- 20.00
OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 20.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

<<< back