Sündmused · 02.02 Heiki koolitus. Vähem juttu, rohkem praktikaid :) Astraalrännakutest räägime, aga sagedusi tõstvaid harjutusi teeme :)

21/01/2019 at 11:53 in Üritused

 

02.02 Heiki koolitus. Vähem juttu, rohkem praktikaid :) Astraalrännakutest räägime, aga sagedusi tõstvaid harjutusi teeme :)

Kes on Heiki reedeõhtustel loengutel käinud, teavad, et need venivad ikka poolde öösse välja. Eelmine kord tegime väga palju erinevaid harjutusi ja praktikaid ning lõpetasime 23.30 Nagu ööloeng juba :)

Mina ise ütlen, et see, mida Heikiga tegime, oli tema loengute kõige võimsam harjutuste õhtu. Lihtsalt mulle väga- väga meeldis.

Näiteks tegime kohtumise (igaüks omal valikul ) oma mõne egregoriga. Mina valisin Klubi egregori. Saime temaga suhelda. Loomulikult vahetasime temaga kingitusi. Ja oli võimalus vaadelda, kas see kohtumine ja mis me seal siis tegime, muutis minu minevikku. ( Minul muutis )

Teise kohtumise tegime oma Päikesemärki valitseva planeediga.

Minul on näiteks kaks planeeti. Nendega vaatlesime oma tulevikku ja saime nõu küsida.

Igal klubis esinejal on oma meetodid ja nii saame erinevaid kogemusi.

Kuna Heikil on plaanis järjest rohkem praktilisi energeetilisi ( keha sagedust tõstvaid ja tasakaalustavaid ) harjutusi teha, siis õhtul nii hästi ei jaksa. Tegin Heikile ettepaneku- teeme laupäeval. Saavad tulla ka need, kes Tallinnast väljaspoolt ja oleme puhanud ja värsked.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG:Laupäeval, 02.02 kl.12.00- 17.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 45.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

<<< back