Idamaa venitused

HETKEL TUNDI EI TOIMU.

 

Shindo ja teised jaapani venitused.

 

Osaluspanus 8.-, saad tasuda kohapeal sularahas.

 

Mina usun venituste vajalikkusesse. Venitan hommikuti kodus energiad liikuma, aga seda rühmaga koos tehes on tulemus alati tugevam. Grupi energia aitab tugevalt kaasa.

Samamoodi olen pilatese tundidesse lisanud hulga idamaa venitusi. Tavaliselt tehakse trenni lihaste toonuse ja kehakaalu pärast. Tegelikult iga liigutus, on see siis venitus, või näiliselt jõuharjutus, mõjutab ka keha organite energiat. Kas sa teadsid, et on harjutus neerude toonuse tõstmiseks? Või et on olemas harjutus maksa käivitamiseks. Ja need on tavalisest jõutrennist tuntud harjutused.
Eraldi venitustundi olen lisanud harjutused, mis vabastavad alakõhust sinna kogunenud emotsioonid. Peale venitustundi võid tunda, et " hambad on paksud" ( käivitus keha puhastusprotsess). Või nagu külm hakkaks ( energiad käivitusid). Samas on enesetunne kerge ja tunned ennast tasakaalus. Mõnus on olla .

Eraldi on venitustunnis Sonkyo venituste osa. Keha naudib neid venitusharjutusi.

Sonkyo Jaapani venitustega me saame minna ajas tagasi ja leida enda seest vastused. Sonkyo venitust harrastavad inimesed leiavad keha ja vaimu tasakaalu. Sonkyo on hea tervise hoidmiseks oluline osa.
Sonkyo venitust tehes stimuleeritakse efektiivselt kuut meridiaani (neeru, maksa, pankreas, kopsu, südame) parandades nii ka siseorganite talitust.

 

Olen õppinud shindo treeneriks ja terapeudiks.

Kokku õppisin Sensei käeall 4 aastat ja hiljem ennast täiendades.

Alustan 2019 aasta sügisel oma 29 treenerina tegutsemise aastat.

Olen nii pilatese, kui ka shindo tunni teinud "enda nägu". Vastavalt enda tõekspidamistele ja enda oskustele.

Tunni taotlus on, et erinevate venitustega saab saavutada keha ja meele tasakaalu ning vabaneda sinna kuhjunud füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest.

Matid on kohapeal olemas.