Aime Klubi

Tere. On uute lahenduste aeg. Hetkel klubis trenne ja loenguid ei toimu. 

Olge terved.

 

Pilates. Shindo venitused. Terviseloengud. Energeetilised praktikad. Erinevad töötoad. 

 

Minu eesmärk on pakkuda Terviseklubi, kus saad valida erinevate teraapiate ja loengute vahel. Või pilatese trenn.( koosneb shikist, shindost , pilatesest ja spetsiaalsetest lihasharjutustest kokkupandud trenn).
Kinkekaart kehtib kõigi meie poolt pakutavatele loengutele- teraapiatele- trennidele. Kinkekaardil ei ole kindlat summat. Kinkija ise valib summa.( näiteks 10, või 35, või 50 või....). Huvi korral kirjuta mulle aimeklubi@gmail.com.

 

 

Aime Klubi on Terviseklubi, kus kõik on oodatud. Võid valida ainult trennides käimise või võid liituda meie Klubiõhtutega. Tunniplaanis on nii pilates, shindo Jaapani venitustunnid,  kui ka erinevad loengud ja teraapiad. Klubi on arenenud nii vaimset kui füüsilist poolt toetavaks kogukonnaks.

Meie kõige olulisem eesmärk on õpetada Teid lõdvestuma, lõõgastuma ja muredest vabanema. Kui oskate lõdvestuda, hakkab elu end võimalustele avama ja leiate igas päevas rohkem rõõmu.

Kui oled shindo - pilatese - vaimsuse - enesearengu huviline on see klubi just Sulle.

Lõdvestuda aitavad gongiteraapia, pilates või shindo. Meie trennid sobivad ka igas vanuses algajatele ja täidlastele. Kõik on teretulnud.

Oleme koos käinud alates 1992. aastast. Treeningtunni  klientideks on igas vanuses naised. Loengutel- vestlusõhtutel osalevad ka mehed.
Meid iseloomustab rõõmsameelsus ja enesest lugupidamine.

Aime Klubi treeneri ja eestvedajana tegutseb Aime Jaanisoo.

 

 

 

 KIRJUTA MEILILE aimeklubi@gmail.com ,  Aime