Sündmused · 24.05 külluseseminar. 29.05 edu ja rahulolu - maagiline number. 31.05 Tiina Tiitus.

15/05/2018 at 12:35 in Üritused

31.05 Tiina Tiituse loeng " See imeline armastus".

Isikliku arengu nõustaja, inspiraator.

Tiinat tuntakse ka, kui suhtenõustaja ja selgeltnägija.

Igaüks saab loengul Tiina vahendusel oma isikliku sõnumi.

Palun anna oma osalemisest teada. Siis tean, kuidas toole paremini sättida ja kõigil on siis mõnusam.

Tema eravastuvõttudel käib päris palju edukaid ettevõtjaid, kes mingil hetkel on jooksnud ummikusse, või tahavad lihtsalt kinnitust saada oma otsustele. Mulle meeldib Tiinaga suhelda. Tark naine. Tavaliselt meie vestluste käigus hakkab mul alati mingi uus idee idanema :)

Raamatu " Õnnelik suhe" autor. Ilmunud 2013.

Mulle väga meeldib Tiina lause raamatu tagaküljel: " On olemas ju väga raskes olukorras inimesi, kelle kannatused ei tundu iialgi lõppevat. Ja ometi võiksid meie kannatused lõppeda sekundi murdosa jooksul, kui me vaid sellesse usuksime ja lubaksime sellel juhtuda".

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 31.05 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Laki 12 / Värvi 5 A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUS: 20.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

 

 

 

29.05 Heli Vaab. Edu ja rahulolu läbi ilmakaarte. Sinu maagiline number.

Kas sa teadsid, miks sulle tundub, et mõnda teed minnes, see tee sulle ei meeldi ? Või tõstad voodi teise seina ja magad järsku paremini. Räägitakse jah, et uks ja aken ja- mis- kõik mõjutab. Aga kas sa teadsid, et sinu edu, õnne ja rahulolu mõjutavad ka ilmakaared- ehk Maagiline number.

Iga maagiline number esindab teatud tüüpi energiat. Maagilise numbri kaudu saad teada, kas oled ida, või lääne inimene. Millised suunad on sulle soodsad ja kas su maja sobib sulle :), või kuidas sobivaks muuta :)

Mina vaatasin tabelist juba enda ja abikaasa maagilised numbrid järgi. Nii tore, meil sama umber :) Kodu sisustus sobib mõlemale.

Lektor Heli Vaab:
Õpin teist aastat Feng Shuid Odessa õpetaja Nadezda Bespalova juures. Koostan Feng Shui karmapasse. Nadezda elab Odessas ja on rahvusvahelise klassi Feng Shui meister ( õppinud Moskvas ja seejärel Hiina meistri Van Er eratundides Hiinas), Reiki grand-meister ( pühitsuse saanud Elen Svitko'lt), Odessa vaimsete praktikate keskuse "Juznaja Zvezda" juhataja, 14 raamatu autor, meditsiinilise ja psühholoogilise kõrgharidusega.

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 29.05 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Laki 12 / Värvi 5 A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUS: 20.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

Palun anna oma osalemisest teada. Siis tean, kuidas toole paremini sättida ja kõigil on siis mõnusam.
Kirjuta kas mulle FB sõnumitesse, või meilile aimeklubi@gmail.com
FB ürituse alla kommenteerides ei pruugi ma teadet kätte saada.

Parkimine tasuta ja kohti jagub kõigile.

Bussiga: Laki peatus KADAKA TEEL. Bussid 16 ja 33. Ja siis tule mööda Laki tänavat sirge lõpuni.( Norma majast mööda. ) Tänav teeb kurvi. Esialgu meie maja ei paista. Näed 5- kordseid kortermaju. Need on tegelikult meie maja akna all :)

MUSTAMÄE TEEL Löwenruh bussipeatus. Bussid 16, 26, 26A ja 33. Trollid 1 ja 5.
Bensiinijaama kõrvalt tuleb Forelli tänav. Mööda seda lõpuni Laki tänavale. Paremat kätt teeb tänav kurvi. Esialgu meie maja ei paista. Näed 5- kordseid kortermaju. Need on tegelikult meie maja akna all :) Tule edasi :)
Õismäelt tulev kergliiklustee on otse maja kõrval.

Paldiski mnt. kaudu tulijatele sobib Veskimetsa tee, või Humala tänav.

 

24.05 Janno Seeder " Raha, rikkus, rahulolu"

KÜLLUSESEMINAR

ehk külluseenergia aktiveerimine

praktiline nautlev seminar igaühe jaoks.

Vaatame mis on küllus. Kuidas küllust ära tunda, kasvatada, hoida, suurendada, luua. Räägime energiast meie ümber ja meie sees. Kuidas Sa esitad küllust oma igapäevaelus. Sarnane tõmbab sarnast rakendumine Sinu elus. Rahaga ja küllusega, mis meid kõiki unistama ja ka võitlema paneb on seotud palju eelarvamusi ja hirme. Kas tunned neid? Kuidas tegeleda raha ja rikkusega seotud mudelite ja uskumustega? Kas me tõepoolest teame, mis loob meile rahulolu- ja küllusetunnet? Kui tihti me esitame endale küsimuse, miks meie elu on selline? Miks näeme välja just sellised? Miks, miks? Kuidas jõukust koguda? Missugused on sinu tunded raha(rikkuse) ümber? Raha/rikkus ei saa olla, ega ole eraldi eesmärk. Raha on energia. Raha see on vitaalsus ja vitaalsus see on lõpmatus. Raha on vahend eesmärkide saavutamiseks.

Sisu:

Raha, rikkuse ja rahulolu eluvaldkonna aktiviseerimisse võib kaasata ka oma kodu. Millele tähelepanu pöörata? Raha ja külluse energiat saab aktiveerida riietuse abil, füüsiliste harjutuste ja afirmatsioonide lausumise abil. Aga miks mitte hobide ja erinevate eluvaldkondade kaasamise abil. Puhastame isiklikku raha/külluseenergia takistustest ja laeme endid külluslikult. Vaatame kuidas ise endale külluslik abivahend luua ja seda läbi kolme energiatasandi. Meeleolu loomiseks ja energia tõstmiseks vaatame ka inspireerivaid videolõike külluse loomisest.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 24.05 kl.18.00- 20.30

OLED OODATUD: Laki 12 / Värvi 5 A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUS: 20.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

 

 

<<< back