Sündmused · 23.01 Marika Kuusik. " Sinu karmalised ülesanded selles elus" UUS GRUPP.

15/01/2018 at 11:57 in No category

 

23.01 Marika Kuusik. " Sinu karmalised ülesanded selles elus" UUS GRUPP.

Eelmise grupiga alustasime kevadel. Osadel jäi algus kuulmata. Neile hea võimalus kuulmata jäänud info siiski kätte saada. Ja loomulikult kursus neile, kes alles nüüd soovivad liituda. Kogunemine on kord kuus. Võtame läbi meie Astrokarma miinimum ja maksimum programmi.

Meie elu ülesannetest, karmast, mille oleme sünnihetkega kaasa saanud. Meie elu miinimum ja maksimum programm. Meie kaitseinglid. Meie haigused. Ige loeng on küll omaette moodul, aga kõige paremini mõistad ennast siis, kui külastad kõiki Marika Kuusiku loenguid.

Leidin uue huvitava esineja, kes räägib karmast läbi karma astroloogia. Tavaliselt jagatakse infot, kus kõigil " kaladel" on sama karma:) Marika õpetab Sind välja arvutama oma karma.

Loengu teemaks Karmalised ülesanded selles elus.

Lühidalt,

1. Sünnime siia maailma oma isikliku karmalise ülesandega (räägin sellest).

2. Meie miinimum programm selles elus (80% inimesi ei tea sellest midagi ja ei taha teada).
3. Missioon selles elus.

Tuleme siia ellu lahendama oma karmalisi ülesandeid (neid me saame, kui sünnime siia maailma ning meil on jäänud võlad eelmistest eludest nii enda ees kui suguvõsa ees).
Saabuvad aastad, kui meid karistatakse vale käitumise eest (tõsise haiguse või mõnede muude sündmuste kaudu-need sündmused või haigused sunnivad meid muutuma läbi kannatuste).
Suurem osa inimesi (kahjuks) teistmoodi ei suuda aru saada kui ainult läbi kannatuste.

Ootan loengusse neid inimesi, kes tunnevad nende teemade vastu huvi.
Siis on ka kergem aru saada, miks üks või teine sündmus meie elus toimib.

Tegu ei ole ühe loenguga. Ei saa 2 tunni jooksul ära rääkida seda, mida ma olen õppinud aastast 2003, teadlikult juba aastast 2006, kui minust sai dr. Vetrovi õpilane.
Kuidas tulla toime oma eluga, millistest iseloomu joontest peame loobuma ja milliseid iseloomu jooni peame omandama, et täita oma karmalisi ülesanded- sellest räägime järgnevates loengutes.
Astroloogia teadmised ei ole vajalikud.

Ootan inimesi, kes esitavad endale küsimusi:

1. miks ma tulin siia maailma...
2. mida ma pean siin maailmas ära tegema...
3. mis on minu ülesanne...

Loengute materjal on pärit dr. Vetrovi (www.dhanvantari.ru) astropsühholoogia ja signaturoloogia loengutest, mis toimusid Tallinnas, Riias ning S-Peterburis.
Samuti kasutan S-Peterburi astroloogi Leonid Kuripko (www.kuripko.ru) loengute materjale Karmalised ülesanded, mis toimusid Riias.

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 23.01 kl.18.00 -20.30

OLED OODATUD: Aime Klubi, Laki 12 / Värvi 5 , A korpuses 4 korrusel.

OSALUS: 18.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com

 

<<< back