Sündmused · 17.01 Lille Lindmäe loeng. 22.01 klubil külas Heino M Laisk. 23.01 Heli Vaab kalendermärkmiku kollaaž.24.01 Alexis Varnum. 29.01 Eva Kuusk.

05/01/2019 at 23:59 in Üritused

Panen siia jaanuaris toimuvate loengute- koolituste info. Nimekiri täieneb pidevalt, aga need kuupäevad, mis on juba paigas, panen välja.

 

31.01 Kai Lihtmaa " Naisena sündinud"

Tere. Mina olen Naine. Olen ema, tütar, abikaasa. Ja õpin siiani, kuidas seda kõike olla. Naiseks olemist nautida ja tunda elust rõõmu. Minu uus õpetaja on praegu Kai Lihtmaa. Sellepärast ma ta klubisse külla kutsusingi, et temal on õpetusi, mida läheb igal naisel vaja.

 

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 31.01 kl.18.00 -20.00

 OLED OODATUD: Aime Klubi, Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

 OSALUS: 20.- võta kaasa sulas.

 

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumisse.

 

Sa oled naisena sündinud. Sinu valikud naisena. Olla ema- vanaema. Naise tervis. Jääda tugevaks naiseks tugeva mehe kõrval.

 

Enda kohta ütleb Kai nii.

 Olen lihtsalt naine - 26 aastat oma mehele ja ema - viiele lapsele. Ühel ilusal pühapäevahommikul ärkasin ja teatasin mehele, et nüüd tuleb ämmaemandaks minna. Omal oli selleks ajaks kolm last olemas. Kuus aastat kooli oli nagu vana asja meeldetuletamine, kõik oli arusaadav ja peaaegu lihtne. Ometi sai peale 10 aastast haigla ja polikliinikutööd väga selgeks, et see aeg mu elus on nüüd läbi. Samal ajal tegin juba mitu aastat paralleelselt tööd ka koos oma mehega. Nõelravi ja manuaalteraapia jäid iseenesest tema kõrvalt külge. Natuke täiendusi Indias Keralas ja Puna Ayurveda Instituudis ja marmateraapia koolitused dr Vetrovi käe all andsid üha enam selgust, et see meditsiin meeldib mulle palju rohkem.

 

Hiina traditsioonilise meditsiini koolitused Eestis Krautmanni Terviseakadeemias ja Neijingi Koolis.

 

 

 

29.01 Imeline õlide maailm. Eva Kuusk.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

No nii. Nüüd siis jõudsin mina ka eeterlike õlideni :) Ma olin kuulnud, et teised fännavad neid ja usinasti kasutavad, aga mind otseslt ei kõnetanud. Ja siis... nägin ma 28.12 TTVs " Maatriksi" saadet, kus rääkisid mitu esinejat oma pikaaegsest kogemusest. Ja korraga jõudis minuni teadmine, et nüüd ma olen valmis :)

Ja nii ma Evale ettepaneku tegin. Eva on käinud meil ennem ka esinemas , siis olid teised teemad ( koputamise õhtud) .

Eva õhtust:

Oled oodatud mõnusale õhtule, millele loome läbi salapärase eeterlike õlide maailma! Aromaatse puudutuse kaudu laseme endil osa saada heaolust, mille vibratsioone endasse salvestada.

Taimsed eeterlikud õlid kannavad igale taimele omast lõhna ja kõike seda väge, mida taim eneses kannab. Eeterlikud õlid on nagu elavad hinged. Nagu on unikaalne iga inimene, on seda ka iga taim. Nad on imetegijad ja abimehed meie elus ja kui õpid neid usaldama, siis lubavad nad ennast piiramatult kasutada nii ravimise eesmärgil kui ka igapäevases olmes.

Kuna eeterlike õlide koostised on keemiliselt teaduslike meetoditega hästi uuritud ja on teada, et ōlides leiduvad orgaanilised ühendid, mida taimed toodavad kaitseks haigustekitajate eest, siis saabki neid teadmisi kasutada tugiravina ka tavameditsiini kõrval. On tōestatud, et eeterlikud ōlid aitavad tugevdada immuunsüsteemi, aitavad ära hoida haigusi ja ravida kergemaid haigussümptomeid. Aroomiteraapia kasutab samuti keha toetamisel taimedes leiduvaid eeterlike õlisid ning põhineb taimemaailma tervendaval toimel. Aroomiteraapia on ka see, kui me lihtsalt eeterlike õlide lõhnu sisse hingame.

Puhaste teraapiaõlide oskuslik kasutamine seega parandab ja taastab nii psüühilist kui ka füüsilist tervist, mõjutades positiivselt keha erinevaid süsteeme.

Omandades uued teadmised eeterlikest ōlidest, saate kaasata terapeutilised eeterlikud õlid oma igapäevasesse rutiini, aidates hoida immuunsüsteemi tugevana, kiirendada paranemisprotsesse haigustest, tõsta tuju, rahustada, anda energiat või motiveerida.

Sellest kõigest, kuidas need õlid ikka reaalselt toimivad ja kuidas neid oma heaoluks parimal viisil kasutada, me sel õhtul siis jutustame.

Lisaks teeme tutvust eeterlike õlide maailmaga lähemalt, neid nuusutades, katsudes ja nahale pannes, saades teada, kuidas nad aitavad meid tasakaalustada nii emotsionaalselt kui ka füüsilisel tasandil.

Tule ja saa sellest õhtust kaasa mitmekülgsed teadmised eeterlike õlide kohta ja imeline jagamise kogemus toredate inimestega.

Aromaatse kohtumiseni!

Eva

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 29.01 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Aime Klubis, Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: loengu eest 18.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Kui soovid: Saad Eva käest rulliga, või pihustiga pudeli ja saad teha endale prooviks segu.

( siis on lisaks 15.- )

 

 

 

24.01 Alexis Varnum. Meditatsioon Valguse keelega."Olen enda reaalsuse looja"

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Meditatsioon koosneb kolmest osast, mis täiendavad teineteist, hõljume kõrgetes energiates ja läbi selle loome enda reaalsust ja tervendame ennast.

TOIMUMISAEG:Nelja päeval, 24.01 kl.18.00- 20.00

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

Hea on läbi meditatsiooni häälestada ennast armastuse, õnne, külluse, rõõmu ja hüvangu energiatega. Kutsume need energiad oma ellu läbi valgusekeele meditatsiooni ja vabastame ennast vanadest hirmudest, mis segavad olla õnnelikud ja elada kooskõlas endaga ja uute energiatega.

 

 

 

 

 

 

23. 01 Heli Vaabi juhendatud kalendermärkminu kollaaži tegemine. Oma unistuste manifesteerimine.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Mina pean seda juhendajaga koos tegemist väga oluliseks. Kui ma näitasin Helile oma iseenese tarkusest tehtud kollaaži ( no raske see ikka saab olla), siis hea, et näitasin. Osad kleebitud soovid palus Heli mul imekiiresti ära rebida.

Heli: " Aime, Universumil ei ole naljasoont. Arvesta sellega ". Näiteks olin ma palunud endale vähem raha ja et ideed oleks karbis peidus jne. Kõige rohkem ajas mind narema, et arvasin, et kleepides reiside tsooni kohvri, saan ma reisi.... Ei ma saan kohvri :) Väiksed näpukad, aga tulemus võib tulla hoopis vastupidine. Sellepärast teengi nüüd Heli valvsa pilgu all uue.

Õpime, kuidas läbi kalender-päevikusse tehtava kollaazi, tõmmata oma ellu seda, mida tahame alanud aastal saada.

Igal sünniaastal on oma õnnetoova värviga märkmik.

Lisan värvid sünniaasta viimase numbri järgi:

0 ja 1 valge, hall, hõbe, kollane, pruun.

2 ja 3 sinine, must, valge, hall, hõbe

4 ja 5 roheline, sinine, must

6 ja 7 punane, roheline

8 ja 9 punane, oranž,kollane, pruun

Unistame sellest, millist aastat sa endale soovid ja visualiseerime ta endale märkmiku sisekaantele. Kasutades feng shui põhimõtteid ja külgetõmbe seadust, lood endale oma unistuste aasta.
Natuke võid mõtiskledes eeltööd teha, aga kohapeal tuleb kindlasti see, mis sind juba ootamas on.
Mida sa oma 2019. aastalt ootad? Millised on Sinu soovid ja eesmärgid. Paneme nad kollaažina märkmikku, et saad nad Universumile edastada.

ENNE TÖÖTUBA SAAD PISUT MÕTISKLEDA:

Sul on 9 erinevat valdkonda ( feng shui järgi baguad) Saad unistada, mida nendes valdkondades saavutada tahad. Milline on sinu unistus aastaks 2019 :)

15.01 loengus Heli ( juttu tuleb Sea- aastast) jagab ette juhiseid, kuidas olla oma soovidega väga täpne.

* rikkus, küllus.

* kuulsus, reputatsioon.

* armastus, abielu, partnerid.

* tervis, uued projektid, unistused, esivanemate abi.

* tervis, sina ise.

* lapsed ,looming

* õpingud, haridus, motivatsioon.

* karjäär, uued tutvused.

* sõbrad, abilised, reisid, kinnisvara

Võta kaasa paar vana ajakirja ja käärid. Kui on, siis liimipulk.

Ilmselt me kohapeal päris lõpetada ei jõua. See lihtsalt on väga mahukas töö. Aga enne, kui jäädavalt soove kleepima hakkad, saab Heli üle vaadata, et sinu soovid on Universumile õigesti arusaadavad.

Pane ennast mugavalt riidesse, et kui tuju tekib, saad kollaaži luua kasvõi kõhuli põrandal :)

TOIMUMISAEG: Kolmapäeval, 23.01 kl.19.10- 21.00

Lõpetan toas kell 18.55 pilatese tunni andmise, siis saad tuppa.

OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 20.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

 

 

 

22.01 klubil külas Heino Mart Laisk.


Juhtusin teda nägema TTV saates " Puuduta mind".
Hetkega tuli äratundmine, et ta sobib klubisse külla. Ja nii ma talle kohe kirjutasin. :) Veidi hiljem rääkisime telefonis ja juttu jätkus kauemaks:)

Õhtu teemaks " Ego, hinge tee ja armastuse seisund".

Heino M Laisk on paljudele tuttav 2018 aasta saatest " Eesti selgeltnägijate tuleproov", kus Heino oli edukas osaleja .
Heino on 20 aastat aktiivselt enese vaimse arenemisega tegelenud psühholoog ja Sassu talu peremees.

Heino endast:

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoog-nõustaja kutsega ning lisaks läbinud täiendõppena 3 aastase analüütilise psühhoterapeudi teoreetlise koolituse.
Olen mõistnud, et eluraamat, milles me kulgeme, on täis sümboleid mida lugedes ja mõistes on meil võimalik oma elu tunduvalt paremini mõtestada ja juhtida. Koos eneseleidmisega on minus tekkinud mõningad selgeltnägija võimed, võime energiatega töötada jnejne. Selliste võimete avanemine on normaalne osa iseendaks saamisest st need võimed on meis kõikides tegelikult kogu aeg olemas ja kui me saame üle oma hirmudest, siis need tulevad nähtavale. Enamgi veel, ma tunnen ennast tänaseks oma elu aktiivse loojana ja järjest enam õnnestub mul maailma vaadata armunud pilgul. Psühholoogina ja terapeudina ei piirdu minu ambitsioon inimeste ega ka enda olmemurede mõistmisega, vaid ma usun, et meis kõikides on potensiaal valgustumiseks ning enda ja kõiksuse ühtsuse tunnetamiseks. See viimane ongi transpersonaalne e isiksuseülene aspekt minu elus ja töös ja ma taotlen, et ka minu kliendid jõuaksid oma kõrgema mina tunnetamiseni. Usun, et minu üpriski kirju ja kogemusterikas minevik on selliseks tööks sobiv vundament.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

TOIMUMISAEG: Teisipäeval, 22.01 kl.18.00- 20.30
OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

17.01 Lille Lindmäe ja Priit Utso - õhtu teema nad täpsustavad.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com , või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumis

Liikudes Valguse ajastusse on väga oluline teadvustada, et sul on tavateadvus, alateadvus, üliteadvus ja ühisteadvus.
Tavateadvus õpib asju ja salvestab alateadvusesse. Järjest olulisem on olla " kohal", ehk olla tavateadvuses. Alateadvuses on sinu lapsepõlve uskumused, mille oled saanud oma vanematele ja hilisemad alateadlikult salvestatud mõttemustrid. Kuna tavaliselt toimetame me , olles 95 % alateadvuses, siis tihti me reageerime olukordadele automaatselt ja maailm peegeldab vastu, vastavalt Sinu uskumusele.
Väga oluline on olla teadlik sellisest mustrist.
Oma elu teadlikult looma hakkad, kui lähed üliteadvusesse- ühendus oma Kõrgema Minaga. Pidev harjutamine teeb selle ühenduse loomise järjest lihtsamaks.

Iga sinu emotsioon muudab koheselt sinu keha sagedust. Oluline on märgata oma mõtteid ja neid koheselt vahetada . See on väga oluline üliteadvusega ühenduse saamiseks.
Oluline on ka märgata, kas see on Sinu mõte. Tihti " püüad" sa õhust teiste mõtteid, teed nad teadmatusest enda omaks ja siis imestad, et miks sa küll praegu vihastasid.

 

Võtmesõna on TEADLIKUS.
Nagu Priit ütles: " Sa lood 100 % oma elu ise ".

 

Kindlasti teeme Valguse DNA meditatsiooni.

 

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 17.01 kl.18.00- 20.30
OLED OODATUD: Aime Klubis Värvi 5 / Laki 12, A korpuse 4 korrus. Tuba A402. Lifti vastas.

OSALUSPANUS: 25.- saab tasuda sularahas kohapeal.

 

<<< back