Sündmused · 14.09 Janno Seedri loeng " Edu võti"

03/09/2017 at 9:42 in Üritused

14.09 Janno Seedri loeng " Edu võti"

TÄHELEPANU. Loengu algus kell 19.00 Tavaliselt algavad meil loengud kell 18.00

Janno Seedri loenguid olen ma alati nautinud. Lõbusad testid, huvitavalt esitatud materjal ja vahele videolõigud. Loengu lõpuks oled saanud lisaks teadmistele ka kõhutäie naerda ja hea tuju mitmeks päevaks. Paljud tunnevad Janno ja Siret Seedrit, kui eesti feng shui eesvedajaid ja õpetajaid. Seekord tuleb Janno meile külla pisut teistsuguse teemaga. Aga kõigel on energia. Ka sinu tegudel ja mõtetel.

Mulle väga meeldis nende kodulehel avaldatud nädala afirmatsioon:

Igal probleemil on lahendus. Ma hingan sügavalt sisse, lõõgastun ja lasen ilmuda lahendusel, mis rahuldab kõiki osapooli.

Onju hästi öeldud ;)

Edu võti, ehk sisemise motivatsiooni leidmine, aktiveerimine ja igapäevane kasutamine.

Kas praegu on õige hetk püüda oma eesmärke? Ära oota ideaalset aega, sest seda lihtsalt ei tule. Üks samm õiges suunas on rohkem väärt, kui sada aastat sellele mõelda. Sa vaatad tulevikku ja planeerid sealt tagasi. Keskendud oma eesmärgile, edule.
Vaata tulevikupunktist tagasi ja otsusta, mida pead soovitud kohta jõudmiseks tegema. Nii koostad sa kaardi kuidas oma teekond sammhaaval läbida.
Ka tegevusetus on tegevus. Lihstalt see ei too sulle kasu. Kui sa ei julge riskida, siis ei saa sa kasvada. Kui sa ei saa kasvada, siis ei saa sa parimaks. Kui sa ei saa parimaks, siis ei suuda sa olla edukas ja õnnelik. Kuid tea, edu on Sinu pingutuse tulemus.

TOIMUMISAEG: Neljapäeval, 14.09 kl.19.00 -21.00

OLED OODATUD: Aime Klubi, Kadaka tee 113 a/1, II korrus

OSALUS: 18.- võta kaasa sulas.

REGISTREERUMINE: aimeklubi@gmail.com

<<< back