Sündmused · 05.06- 26.06 klubi esinejad.

15/05/2018 at 12:48 in Üritused

Tere.

Panen siia kirja juuni esinejate nimed ja kuupäevad. Nimekiri kindlasti täieneb, aga mõned õhtud saad endale juba kirja panna.

Paljudel esinejatel on klubis loengud ka mais. Keri nimekirja lihtsalt allapoole. 

26.06 Marika Kuusiku loeng.

19.06 Marika Kuusik. " Sinu missioon selles elus" Loengust osavõtt eeldab, et sul on oma sünnikaart olemas. Kui ei, kirjuta mulle varakult ja Marika teeb sulle kaardi.

Loengu teema- Inimesed missiooniga.

Inimesed, kellel selles elus on missioon (need on inimesed, kellel on avatud Kõrgem või Ülemine Sodiaak), neid märke on ka 12, nagu tavalisel sodiaagil.
Kõige tähtsam on Kõrgema sodiaagiga inimesele täita, ellu viia oma missioon meie maailmas: olla kosmiliste seaduste hoidja või kaitsja ning säilitaja. Ning seda teistele meelde tuletada.
Kõrgema sodiaagi inimesest sõltub väga paljude saatus. Sellised inimesed on eeskujuks teistele ja kui nad ei allu tumedatele jõududele, siis ei allu ka ülejäänud inimesed ahvatlustele ning kiusatustele.
Läbi Kõrgema sodiaagi inimese loovad Valgusjõud sideme meie maailmaga.
Seepärast on peamine ülesanne täita Kõrgema sodiaagi ülesanne, mis on kirjas tema horoskoobis.
Loeng on mõeldud kõikidele huvilistele, kes on varem käinud minu loengutel, kes on iseseisvalt õppinud astroloogiat ja muidu huvilistele.
Kõik huvilised on oodatud.
Kaasa peab võtma oma sünnikaardi ( kui seda ei ole - saada omad andmed varakult Marika e-mailile marika.kuuseke@gmail.com /vähemalt 1 nädal enne loengu toimimist/).
Esimesel loengul vaatame, kellel on avatud Kõrgem Sodiaak (KS), räägin lühidalt inimese rollist KS-ga, KS inimese eripära ilmingud, KS inimese ülivõimed, KS inimese side geneetikaga, sest see inimene tõmbab ligi kõikide oma esivanemate jõud.

 

Loengu materjal on pärit minu õpetaja dr. Vetrovi loengutest Tallinnas, Riiast, S-Peterburist.

 

 

14.06 Miina Kiiver. " Naiseks olemise ja sõna vägi".

 

13.06 Heli Vaab " Värvide ja meigiga mõjutad saatust "

Räägime, kuidas teha "Iidse tarkuse" järgi maniküüri.  Millist värvi värvida juuksed, et tõmmata oma ellu soovitu. Milline peaks olema soeng ja meik. Värvistiilide läbitöötamine Iidsete teadmiste järgi. Saame teada, milline on sinu riiete värv ja õpime seda kombineerima.

I osas vaatlesime oma nägu, õppisime lugema märke oma näos. Peale selle loengu läbimist pole miski enam endine:)  Te vaatate inimesi enda ümber hoopis teisiti. Te teate nendest väga palju ja nad ei saa seda varjata :)

 

12.06 Tiina Tiituse meditatsioon.

07.06 Marika Kuusik. " Planetaarredel. 3 tase"

06.06 Gongid- kristalliteraapia. Alustame 20.00

05.06 Lille Lindmäe ja Priidu loeng ( kui nad on eestis. Selgub 28.05)

<<< back