Shindo

17.12 Shindo tundi ei toimu. Võimalus osaleda teistsuguses trennis.

 

Jõulutrenn Aime, Õnne ja Evelini juhendamisel.

 

Muljetasime Õnnega, mida kõike on klubi 26 aasta jooksul tehtud. Paljudes firmades on Jõulupidu pika laua ääres verivorsti ja kõige sinna juurde kuuluvaga. Meie oleme pühi ikka erilise trenniga tähistanud. Nii tegingi klubi kahele kunagisele treenerile ettepaneku, et teeme jälle. Pakume teile poolteist tundi teistsugust trenni, kui ma igapäevaselt annan ja seda kolme erineva treeneri juhendamisel.

 

Oled oodatud trenni, kus kavas on: vanaaegset aeroobikat:) pilatest, shindo, jõuharjutusi, venitusi.

 

Koguneme kella kuueks. Mõeldud on see klubi endistele trennitajatele. ( Loodan vanu tuttavaid kallistada) Hetkel pilateses käijatele, aga ka uutele uudistajatele. Pane selga mõnusad riided. Tuba on soe, niiet lühema varrukaga riietus on isegi parem. Jalas võivad olla sokid, aga tavaliselt paljud teevad trenni paljajalu.

 

Teeme trenni püsti ja põrandal. Matid ja joogivesi on klubis olemas.

 

Selleks, et kava paremini ette valmistada, on meile treeneritena parem, kui teame ette, palju teid osalemas on.

 

Anna oma osalemisest teada aimeklubi@gmail.com, või FBs Aime Jaanisoo Klubi sõnumitesse.

 

Osalus 15.- võta kaasa sularahas.

 

Aitäh .

 

 

 

Shindo ja teised jaapani venitused.
VENITUSTUND ESMASPÄEVAL KELL 19.

Osaluspanus 8.-, saad tasuda kohapeal sularahas.

 

Mina usun venituste vajalikkusesse. Venitan hommikuti kodus energiad liikuma, aga seda rühmaga koos tehes on tulemus alati tugevam. Grupi energia aitab tugevalt kaasa.

Samamoodi olen pilatese tundidesse lisanud hulga idamaa venitusi. Tavaliselt tehakse trenni lihaste toonuse ja kehakaalu pärast. Tegelikult iga liigutus, on see siis venitus, või näiliselt jõuharjutus, mõjutab ka keha organite energiat. Kas sa teadsid, et on harjutus neerude toonuse tõstmiseks? Või et on olemas harjutus maksa käivitamiseks. Ja need on tavalisest jõutrennist tuntud harjutused.
Eraldi venitustundi olen lisanud harjutused, mis vabastavad alakõhust sinna kogunenud emotsioonid. Peale venitustundi võid tunda, et " hambad on paksud" ( käivitus keha puhastusprotsess). Või nagu külm hakkaks ( energiad käivitusid). Samas on enesetunne kerge ja tunned ennast tasakaalus. Mõnus on olla .

 

Olen õppinud shindo treeneriks ja terapeudiks.

Kokku õppisin Sensei käeall 4 aastat ja hiljem ennast täiendades.

Alustan 2018 aasta sügisel oma 28 treenerina tegutsemise aastat.

Olen nii pilatese, kui ka shindo tunni teinud "enda nägu". Vastavalt enda tõekspidamistele ja enda oskustele.

Tunni taotlus on, et erinevate venitustega saab saavutada keha ja meele tasakaalu ning vabaneda sinna kuhjunud füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest.

Matid on kohapeal olemas.