Jooga

Tere.

Küsimus. Plaanis alustada joogatunniga ka teisipäeva hommikul. Kas kellaaeg 9.00, või on teisi ettepanekuid.

Neljapäeva hommikuti "Hommikujooga "

Kell 08.45- 09.45

Osalus korratasuna 8.-

5 korra ( 2 kuu jooksul kasutamiseks ) 35.-

Tundi juhendab Kairit Ronk

Kairiti mobiil : 514 3739

Jooga on aeg Sulle endale, kus läbi hingamise ja oma keha kuulamise saad ühenduse iseendaga. Tunned rõõmu liikumisest ja hingamisest, läbi mille leiad tasakaalu keha ja meele vahel.
Hommikujoogas äratame oma keha läbi erinevate sirutuste ja venituste. Soojendame keha päikesetervitustega, aktiivsemate seeriatega ja tunni lõpuosa on taas rahulikum koos lõpulõdvestusega. Selles tunnis saab arendada oma vastupidavust, painduvust ja tasakaalu. Tund on sobilik nii algajale kui ka edasijõudnule, kuna läbi asendite erinevate võimaluste saab igaüks just endale sobiva koormusega tunni.
Tule ja alusta päeva rõõmsalt ja värskelt, täis positiivseid emotsioone ja energiat.

Joogatundi tulles pane selga mugavad ja liikumist võimaldavad riided. Matid on kohapeal olemas. Kui soovid, võid loomulikult enda joogamati ja pleedi kaasa võtta.

Kairit Ronk endast:

"Joogani jõudsin läbi enda otsimise. Jooga on aeg minu enda jaoks, kus läbi hingamise ja oma keha kuulamise olen ühenduses iseendaga. Alustasin Hatha joogast, läbi Ashtanga jooga jõudsin Vinyasa joogani. Peale 10 aastast praktiseerimist tuli teadmine, et soovin ka edasi anda seda rahulolu ja positiivseid emotsioone läbi joogaga tegelemise. Olen väga tänulik kõigile oma õpetajatele.