Aime Klubi

Pilates, Shindo, Jaapani venitused, Shindo massaaz, Gongiteraapia, Quantum Entrainment, Viis Tiibetlast, kristalliteraapiad , Klubiõhtud, energiateraapiad, keha ja meele treening, massaaz.

 

25.09, 27.09 ja 02.10 trenne ei toimu.

 

TÄHELEPANU, TÄHELEPANU !

On aeg :) Oktoobrist kolime klubiga suurematesse ruumidesse. Seni toimuvad kõik loengud- treeningud ja töötoad veel Kadaka teel.

  

 

 

 

 

 

 

 

ALATES OKTOOBRIST: LAKI 12 / VÄRVI 5                   A korpus 4 korrus.

 

 

KÕIKIDE ÜRITUSTE KOHTA LUGEMISEKS VAJUTA ÜLEVAL OLEVALE LINGILE SÜNDMUSED.

Paremal on vaid väike näide sellest, mis tulemas:)

Pilatese ja shindo tunniplaani vaata lingilt " hinnakiri".

 

OTSID KINGITUST?

Aga miks mitte kinkida kinkekaart ja saaja valib ise endale sobiva ja teda toetava kingituse:)

Minu eesmärk on pakkuda Terviseklubi, kus saad valida erinevate teraapiate ja loengute vahel. Või pilatese trenn.( koosneb shikist, shindost , pilatesest ja spetsiaalsetest lihasharjutustest kokkupandud trenn).
Kinkekaart kehtib kõigi meie poolt pakutavatele loengutele- teraapiatele- trennidele. Kinkekaardil ei ole kindlat summat. Kinkija ise valib summa.( näiteks 10, või 35, või 50 või....). Huvi korral kirjuta mulle aimeklubi@gmail.com.

 

 

Aime Klubi on Terviseklubi, kus kõik on oodatud. Võid valida ainult trennides käimise või võid liituda meie Klubiõhtutega. Tunniplaanis on nii pilates, shindo Jaapani venitustunnid,  kui ka erinevad loengud ja teraapiad. Klubi on arenenud nii vaimset kui füüsilist poolt toetavaks kogukonnaks.

Meie kõige olulisem eesmärk on õpetada Teid lõdvestuma, lõõgastuma ja muredest vabanema. Kui oskate lõdvestuda, hakkab elu end võimalustele avama ja leiate igas päevas rohkem rõõmu.

Kui oled shindo - pilatese - vaimsuse - enesearengu huviline on see klubi just Sulle.

Lõdvestuda aitavad gongiteraapia, pilates või shindo. Meie trennid sobivad ka igas vanuses algajatele ja täidlastele. Kõik on teretulnud.

Oleme koos käinud alates 1992. aastast. Treeningtunni  klientideks on igas vanuses naised. Loengutel- vestlusõhtutel osalevad ka mehed.
Meid iseloomustab rõõmsameelsus ja enesest lugupidamine.

Aime Klubi treeneri ja eestvedajana tegutseb Aime Jaanisoo.

 

Asume Kadaka tee 113a/1 II korrusel koridori lõpus.


Kadaka tee 113a/1 asub Kadaka Selveri poolt tulles enne Ehituse ABC-d paremat kätt hooviga kahekordne maja.  Asume Cramo ja Ehituse ABC vahel.

Teeotsas on autoremondi plakat. Keerad Kadaka teelt teeotsast sisse. Veidi maad edasi tulles jääb Sinust paremale Cramo sinine angaar ja vasaku kätt ongi meie autovärav.  Aiataha  jääb  JOOSTIMÄGI    bussipeatus. 


  Bussid 9, 16, 26,    26a, 33.

 Fotol vaade  kesklinna poolt  tulles.

Peale bussipeatust pööra vasakule. Teeotsast sisse.

Hoovile pääsed autoväravast, mis jääb sinise angaari vastu.

 

Hoovi sisenemine autoväravast. Tule üle hoovi ja  näedki peaust, suure trepiga.

 

PARKIMINE TASUTA. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUI EI LEIA, HELISTA 53408077 :)    Aime